Укр Рус

Навчання Front-end Online

Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

 • Чому вам варто стати програмістом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

 • Ринок праці — весь світ

  Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

Як стати програмістом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері програмування.

 • 1

  Вивчити основи програмування

 • 2

  Вибір мови програмування

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси для програмістів

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері програмування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Курс був дуже цікавий та насичений, я дізналась і навчилась багато новому. Процес навчання оранізовано чудово. Хочу подякувати чудовим викладачам Ксенії та Лідії - вони мотиватори 200%! Дякую за їх кожний урок, на яких було все цікаво, змістовно, легко, фідбек до домашок були зрозумілі і вчасно перевірені, завжди були відповіді на незрозумілі питання, допопомога і підтимка під час навчання. Курс мені сподбався! Рекомендую!
Дуже класний курс з наповненням корисної інформації та дружньою атмосферою 🔥Дуже дякую, Ксенії та Лідії, які зробили велику справу та допомогли прокинутись у світ SMM❤️❤️❤️
Дякую за крутий курс викладачу - Лілії Гаршиній. Дуже доступно та просто пояснювала. Допомогала при потребі. Рекомендую курс QA Manual in Hillel School - з викладачем Лілією. Дякую!!!
Начну с главного. Любое учебное заведение, как например и вино "Шампанское", должно иметь официально сертифицированное право на название. Если в названии официально стоит слово школа, ВУЗ или университет, значит в них работают ПЕДАГОГИ, имеющие дипломы педагогических учебных заведений, имеющие право преподавать выше детских садов и начальных школ. Пока вы не добьётесь диплома вашего будущего "преподавателя", не спешите вынимать банковскую карту или билеты. Их вам никто не вернёт. Предложат другого "преподавателя", где будет совсем другая "программа обучения". То есть, в этой "школе" нет никакой программы. Просто айтишники делятся богатым опытом своей работы. Великий шофер Шумахер. Если вы считаете, что великий шофер смог бы быстро обучить вас вождению, тогда идите на курсы хилель. Я не буду останавливаться на талантах истерички Бабенко, нет смысла. Если взяли на работу ее, значит таких как она тоже берут. Ищите более профессиональные и серьезные пути и не связывайтесь с кустарями и проходимцами.
Спасибо огромное преподавателю! Курс проходил осенью 2022. Материал был подан максимально подробно, я ранее не был связан с программированием, сейчас имею прочный фундамент который помогает развиваться дальше. 10 звезд :)
Nataliia Vasyliuk

Nataliia Vasyliuk

Дякую за цей чудовий курс! Особливо вдячна Вікторії , викладачу по рекрутингу і Ані, викладачу по HR, за професійний підхід та дуже цікаві лекції! Вже рекомендувала і однозначно буду рекомендувати школу Hillel за якісне і професійне навчання! Ще раз щиро дякую і бажаю нових можливостей і процвітання!
Щойно закінчила курс . Навчання було на найвищому рівні: материал викладався дуже якісно,багато домашок(практично після кожного заняття - це дуже допомагає опановувати матеріал). Наш викладач Оля завжди була на зв'язку. Курсом дуже задоволена. Хочу від себе добавити,що Оля мені імпонує не тільки як чудовий фахівець своєї справи,але і як дуже гарна людина (я в захопленні від її компанії чотирилапих улюбленців).
Проходила курс з Фронтенду. Курс був дуже насичений та інформативний. Отримала дуже багато знать буквально за 20 занять. Я дуже вдячна за отримані знання та постійну допомогу, особливо нашому викладачеві Роману! Всім рекомендую саме школу Hillel. Планую далі продовжити лише в ній!
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image