Богдан Продан

Богдан Продан

Front-end Developer у Artkai

Працював верстальником над проєктом Windrose Aero (авіакомпанія Роза вітрів), брав участь в стартапі Workee як Trainee React Dev/верстальник, зараз працюю як Middle React Developer в компанії Artkai.

Відгуки про викладача

Я хотел бы поделиться своим восторгом от курса по фронтенд разработке, который я прошел под руководством преподавателя Богдана. Он безусловно является одним из лучших преподавателей, с которыми мне приходилось работать. Богдан активно вовлекает студентов в практическую работу. Он предоставляет интересные проекты и задания, которые помогают студентам применять свои знания на практике и развивать свои навыки.В целом, учиться у этого преподавателя было невероятно полезным и вдохновляющим опытом.)))
Дуже гарний інформативний курс,окремо подяка викладачу Богдану Продану цікава подача матеріалу по курсу та багато корисної інформації з власного досвіду,завжди максимально швидко відповідає на запитання по навчанню навіть в умовах обмеження світла,всім рекомендую навчатися у Hillel!
Дякую за знання, все супер. Окремо хотів би висловити подяку Продану Богдану за корисну інформацію і за те що завжди підкаже і допоможе !
Хочу подякувати Hillel за навчання на курсі Front End Basic! Дуже задоволений всім, здобув для себе гарні знання для бази та багато речей тепер стали більше зрозумілі для подальшого навчання! Також дуже вдячний викладачу Продану Богдану! Пояснює незрозумілі речі на простих прикладах. Докладно розповів усю программу курсу, навіть дав деякі знання за межами програми! Підібрав актуальні проекти для реалізації знань на практиці, завдяки чому вже маю декілька робіт у портфоліо!
Дуже інформативний та корисний курс! Дякую за якісне навчання на високому рівні. ❤️
Сергій Малій

Сергій Малій

У вас крутые преподаватели. Очень качественный курс с хорошей нагрузкой