Укр Рус

Працевлаштування Online

Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?

 • rocket

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Фактори вашого успіху

 • Самостійне навчання

  Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів

 • Домашні завдання

  Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача

 • Відвідування занять

  Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення

 • Мотивація

  При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

 • Iсторії успіху

  Історії наших Випускників, які змогли!

 • Квітень 2023. Тетяна Горкун

  Квітень 2023. Тетяна Горкун

  Проходжу зараз процес онбордингу у польській аутсорс компанії, яка розробляє мобільні застосунки для ринку Канади та Скандинавії.

  Їх я знайшла самостійно, коли писала компаніям на їх загальні мейли чи HRам з питаннями чи потрібен їм UX/UI дизайнер. Тому раджу робочий варіант саме такий, відгукутиватись на вакансії та надсилати запити до рекрутерів напряму, і ваша компанія вам відгукнеться)

 • Квітень 2023. Андрій Олесик

  Квітень 2023. Андрій Олесик

  Після курсів працевлаштувався в невелику польску фірму в Познані, що сподобалось, що графік роботу гібрідний, тобто можна працювати іноді онлайн. Також дуже дякую за допомогу з резюме, було у нагоді.

 • Квітень 2023. Олександра Шавріна

  Квітень 2023. Олександра Шавріна

  Чи круто, що я пройшла курс SMM в школі Hillel? Так, 100%.

  В мене зараз 12 проєктів, і коли до мене приходять, то завжди кажуть, що стільки скільки я знаю ніхто з SMM не знає. А я то знаю, звідки я це знаю😊😅

  Зараз я створила свою невеличку команду і працюю сама на себе))

 • Квітень 2023. Євген Григоренко

  Квітень 2023. Євген Григоренко

  Євген успішно закінчив курс Front-end Basic та продовжив навчання на курсі Front-end Pro і вже на середині курсу працевлаштувався у компанію Jolly Commerce на позицію Junior Shopify Developer.

 • Квітень 2023. Куінь Ань Дао

  Квітень 2023. Куінь Ань Дао

  Куінь Ань успішно закінчила курс Project Management та влаштувалась в компанію GroupBWT на позицію Assistant Project Manager.

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Сплошной позитив. Много полезной информации рассказано и вложено в голову в максимально непринужденной и дружелюбной обстановке. Был бы рад в дальнейшем пройти с Георгием курс по автоматизации. Спасибо!
Очень повезло с преподавателем, не заметил как прошёл курс!)
Закінчивши курс, хочу подякувати школі, а особливо викладачеві. Паша дуже добре доносить інформацію, все легко та зрозуміло, завжди готовий допомогти, на зв'язку 24/7, на заняттях приводить цікаві приклади та їх вирішення. Окрім програми додає багато корисного матеріалу. Шкода що поки не веде курс Pro, сподіваюсь наступний викладач буде таким же чудовим. Дуже дякую Паші за його час та терпіння)) При виборі даного курсу рекомендую цього викладача.
Всім совітую, школа супер, особливо велике дякую викладачу, заняття веде цікаво та зрозуміло!
Закінчила курс Python Pro, дуже задоволена школою та організацією освітнього процеса. Особлива подяка викладачу Михайло Лазорику, який доступно і зрозуміло викладає матеріал, завжди готовий допомогти роз'яснити, якщо щось не зрозуміло. Лекції проходили більш, ніш заплановані дві години і викладач у будь який час на зв'язку для допомоги. Домашок багато, але саме це і допомагає краще вивчити матеріал. Дякую!
Начну с главного. Любое учебное заведение, как например и вино "Шампанское", должно иметь официально сертифицированное право на название. Если в названии официально стоит слово школа, ВУЗ или университет, значит в них работают ПЕДАГОГИ, имеющие дипломы педагогических учебных заведений, имеющие право преподавать выше детских садов и начальных школ. Пока вы не добьётесь диплома вашего будущего "преподавателя", не спешите вынимать банковскую карту или билеты. Их вам никто не вернёт. Предложат другого "преподавателя", где будет совсем другая "программа обучения". То есть, в этой "школе" нет никакой программы. Просто айтишники делятся богатым опытом своей работы. Великий шофер Шумахер. Если вы считаете, что великий шофер смог бы быстро обучить вас вождению, тогда идите на курсы хилель. Я не буду останавливаться на талантах истерички Бабенко, нет смысла. Если взяли на работу ее, значит таких как она тоже берут. Ищите более профессиональные и серьезные пути и не связывайтесь с кустарями и проходимцами.
Зрозуміло про складні речі
Сподобалось навчання. Вперше вчусь онлайн. Вивчала Frontend and basik на курсі Ольги Смирнової. Надзвичайно сильна викладачка, змістовні, потужні й цікаві лекції. Завжди на зв'язку. Ольга, високопрофесійний фахіваць своєї справи 🔥. Велике дякую, Ользі Смирновій! Не дивлячись на складний час, постійно виключали світло, вона відпрацювала всі лекції, завжди була на зв'язку! Окремо хочу відзначити й подякувати менеджерам школи, які постіно також на зв'язку, допомагають вирішувати питання, допомагають й підтримують у навчанні! Гарно дякую всім й рекомендую навчатися у найкращих-це HILLEL!

Ви роботодавець, і у вас є вакансія для наших Студентів?