Працевлаштування Online

Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?

 • rocket

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Фактори вашого успіху

 • Самостійне навчання

  Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів

 • Домашні завдання

  Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача

 • Відвідування занять

  Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення

 • Мотивація

  При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

 • Iсторії успіху

  Історії наших Випускників, які змогли!

 • Вересень 2023. Юлія Мамай

  Вересень 2023. Юлія Мамай

  Юлія успішно закінчила курс Project Management та влаштувалась в компанію DNA325 на позицію IT Project Manager.

 • Вересень 2023. Анна Антонова

  Вересень 2023. Анна Антонова

  Анна закінчила курс UI/UX Design Pro та влаштувалась в компанію GroupBWT на позицію UX/UI Designer.

 • Вересень 2023. Юлія Рудик

  Вересень 2023. Юлія Рудик

  Юлія закінчила курс IT Recruitment & HR та влаштувалась в компанію ZEZMAN Holding на позицію Human Resources Specialist.

 • Вересень 2023. Анастасія Шеремет

  Вересень 2023. Анастасія Шеремет

  Анастасія закінчила курс UI/UX Design Pro та влаштувалась в компанію CyBearSoft на позицію UI/UX Designer.

 • Вересень 2023. Юлія Бобко

  Вересень 2023. Юлія Бобко

  Юлія закінчила курс Бізнес-аналіз та влаштувалась в компанію EIS Ltd на позицію Business Analyst.

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Закінчивши курс QA Manual хочу щиро висловити вдячність чудовому Георгію за викладання на такому високому рівні. Варто сказати, що саме від викладача залежать результати та враження від навчання, тому я справді рада, що попала в групу саме до Георгія. Він суперський фахівець, який любить те, що робить і тим, хто хоче, дає можливість отримати сильну базу (та натхнення) для початку кар’єри. Оглядаючись на початок навчання, я згадую, що мала деякі сумніви щодо власної спроможності подолати цей шлях, бо курс – не прогулянка з кавою по парку. Але професійні знання Георгія, чутливість до потреб студентів, здатність пояснювати складні теми та робити їх цікавими, а також почуття гумору та вражаючи ерудиція зробили цей курс по-справжньому незабутнім. Дуже чекаю на інші курси по спеціальності QA від Георгія.
Закінчивши вже другий курс, хочу висловити щирі слова вдячності комп'ютерній школі Hillel, викладачу Олексію Дом'яничу та ментору Олександру Кондратьєву за неймовірно цінний досвід, який я отримав під час проходження курсу Front End Pro. Цей курс виявився чудовим кроком у моєму професійному розвитку. Під керівництвом викладача Олексія Дом'янича я не лише отримав фундаментальні знання в галузі фронтенд-розробки, але також зрозумів суть сучасних технологій та підходів до створення веб-сайтів. Його методи навчання та педагогічний підхід дозволили мені легко освоїти новий матеріал. Також, хотів би подякувати ментору Олександру Кондратьєву. Його безцінна підтримка, поради та відповіді на всі мої питання були дуже цінними. Він завжди готовий був допомогти та надихнути на досягнення нових вершин у розробці веб-сайтів. Завдяки цьому курсу я відчуваю себе значно впевненіше в своїх знаннях та навичках. Я впевнений, що цей досвід стане важливим ресурсом у моїй кар'єрі розробника. Ще раз велика подяка команді Hillel, Олексію Дом'яничу та Олександру Кондратьєву за надзвичайно корисний та цінний курс.
Дякую Альоні Парієнко за навчання 🙏Викладання доступне для абсолютних новачків в цієї сфері плюс Альона вміє надихати,навіть якщо вам важко в себе повірити 😊Всього за три місяці пройдено шлях від «це не для мене» до дипломної роботи і бажання вчитися далі. Дякую велике🙏❤️
Прошел обучение на курсе Front-End Basic. Впечатления на 100% положительные. Перед этим пробовал изучать HTML и CSS с помощью курсов интерактивных и бесплатных, но они не дают такого мощного результата, поэтому смело рекомендую этот курс как первый шаг. Что касается преподавания, то Валера Хомченко с одной стороны не убегает от сложных (и даже часто дурацких) вопросов, в то же время заставляет думать и искать решения самостоятельно, не оставляя никого из группы без поддержки. Интересное направление с большой долей творчества. Оценивая себя ДО курса и ПОСЛЕ - могу искренне рекомендовать и преподавателя и школу.
Марк Зерєв

Марк Зерєв

Курс з власних відчуттів пройшов швидко та дуже цікаво. Дякую викладачам Даніілу та Анні, кожен з них дуже чітко, змістовно та цікаво розповідав свій матеріал. Окрема подяка Даніілу за купу корисних додаткових джерел інформації та дуже зручну візуалізацію контенту. (ваші таблиці кльові :3)
Энергетика Лианы пробила даже моего внутреннего и холодного человечка:) Благодарю за знания и интерес к каждому из нас! Курс пролетел быстро, словно за 2 недели. Сложные вещи объяснялись самым понятным и доступным образом! Уже не могу дождаться, когда и сама смогу все применить на практике :) Спасибо за знания <3
Рада, что попала на курс именно к Лиане. Ее манера подачи материала, опыт и отношение к ученикам дают огромный толчок двигаться дальше, брать и делать, верить в себя и не сомневаться ни в чем. Уроки были динамичными и интересными, с большим количеством реальных кейсов из практики, за что отдельная благодарность!
Дуже класна подача матеріалу, трошки не звична, але дуже жива і справжня, з реальними кейсами і практичними завданнями.

Ви роботодавець, і у вас є вакансія для наших Студентів?