Працевлаштування Online
Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?
Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?
Фактори вашого успіху
Самостійне навчання
Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів
Домашні завдання
Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача
Відвідування занять
Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення
Мотивація
При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс
Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу
Історії наших Випускників, які змогли!
Листопад 2024. Микола Подус
Отримати оффер легко? Я проходив курс UI/UX Design Pro 2 рази і після першого у мене не було результату, який би мене задовольнив, хоча ux добре вивчив. Після перерви в 1 рік знову повернувся до навчання, і диво, я зміг отримати оффер на роботу, але це було непросто. Я не знаю, через що отримав бажаний результат: може вплинув перерва на рік і я став зрілішим, може була мотивація інша або викладач вплинув іншим чином — не знаю. Я з самого старту курсу поставив за мету: що цього разу 100% отримаю роботу. Я робив усе, що каже викладач, читав книги, статті, виконував д/з вчасно і ставив настільки багато запитань, наскільки це можливо, тому що потрібно скористатися можливістю, що я можу запитувати у освіченого та досвідченого ui/ux дизайнера. Я не зовсім вважаю це як «досягнення», але вважаю, що цей показник говорить про мою старанність і цілеспрямованість: за рейтингом групи я був на 2-му місці з різницею в 32 бали від першого.
Якщо ви наслухалися того, що в Україні та у світі купа відкритих вакансій на ui/ux дизайнера, то ви страшенно праві і помиляєтеся одночасно. Я не тільки відчув на своїй шкурі пошук роботи, але й проводив дослідження ринку айті і можу впевнено сказати, що все, що ви чуєте в рекламі — нісенітниця. Вимоги до кандидатів виросли і як би вам не хотілося виконувати купу роботи за 3$/год — вам доведеться постраждати, поки ви вийдете на рівень Junior, а потім ще постраждати і лише потім буде світло в кінці тунелю (я його ще не бачу, я ще страждаю). Я відправив 500 відгуків на вакансії і отримав лише 5 запрошень на співбесіди, з яких пройшов лише 2. Звичайно, я впевнений, що у вас результат буде кращим, адже кількість запрошень залежить від тонни факторів, може я був недостатньо гарний для роботодавців або занадто молодий і недосвідчений, проте дам одну пораду. Працюйте над портфоліо, поповнюйте його проєктами (якщо будуть комерційні це круто). Я вірю в тебе, саме в тебе все вийде!
Листопад 2024. Єва Коротка
Привіт! Я Єва і мені 19 років, я закінчила 2 курси у Hillel: Web Design basic та UI UX Design Pro Пошук компанії я почала ще на курсах та першу технічну співбесіду мала через 2 дні після закінчення навчанняю. Але, на жаль, не вийшло з тією компанією — була відмова. Тому я продовжувала пошуки, загалом мала 5 технічних завдань і декілька співбесід, подавалась як в українські компанії, так і в міжнародні, адже англійська мова на рівні Upper-Intermediate дозволяла мені розширити діапазон мого пошуку. Було досить багато відмов, але я була впевнена, що кожна відмова це крок то тієї найкращої компанії для мене. Так і сталося, четвер — я маю першу співбесіду з рекрутеркою компанії, наступний вівторок мій офер у мене на пошті після усіх 4 етапів відбору. Наразі я вже як місяць працюю в українській компанії «Weelorum», яка працює на міжнародний ринок на позицію UI/UX дизайнера та вже встигла взяти участь у двох проєктах і наразі почала роботу над новим проєктом вже самостійно, чому безмежно рада.
Листопад 2024. Владислав Алексеенков
Владислав працював у Дніпрогазі менеджером, але завжди мріяв долучитись до IT-спільноти, вивчав професію QA на курсах. Перший офер отримав перед початком повномасштабної, і його анулювали. Не опустив руки, вирішив освіжити памʼять, пішов на курси Hillel QA Manual, отримав офер з Аяксу, працював понад рік. Через реструктуризацію команди в якій працював, залишився без роботи. Практично 2 місяці пошуку і знайшов собі роботу в компанії «ГК НАК Нафтогаз» тестувальником, зараз працює над діджиталізацією проєкту та введенням сучасних методологій.
Листопад 2024. Владлен Погорєлов
Владлен завершив курс Бізнес аналіз в 2023 році і незабаром знайшов компанію після вебінару у Харкові й сам запропонував себе на роль Бізнес Аналітика. Попри те, що такої вакансії в них взагалі не було, отримав перший офер на посаду Бізнес аналітик.
Листопад 2024. Таїсія Пека
Таїсія завершила курс Project Management на вищу оцінку у вересні і вже наступного місяця приєдналась до команли в ролі РМ.
Роботи наших Студентів на Behance