Курси IT Online

Випускаємо якісних IT-фахівців, відразу готових до працевлаштування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Як проходить навчання

 • woman-technologist

  Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті.

 • briefcase

  Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві.

 • thumbs-up

  Викладач дає зворотній зв'язок з розбором помилок у домашньому завданні.

 • light-bulb

  Ви опрацьовуєте помилки і закріплюєте пройдений матеріал.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Максим Біжанов

Максим Біжанов

Хочу подякувати Далині та Анні за курс СММ, я отримав безліч нових знань, розуміння структури роботи з соціальними мережами, створення креативів, оформлення контенту, запуск реклами компанії і багато чого ще. Мені дуже вразило ставлення викладачів до курсу, вони з величезним професіоналізмом ставилися до занять, намагалися донести всю інформацію, викладалися на кожному заняття, завжди відповідає на всі питання, допомагає вирішити всі завдання, виявляючи величезне терпіння та розуміння. Під час усього курсу я відчував підтримку від них! Також Данило під час курсу поділився з нами величезною кількістю своїх інструментів, лайфхаків та досвідом. Я планую продовжувати вивчати маркетинг і робитиму це тільки з Данилом.
Марк Зерєв

Марк Зерєв

Курс з власних відчуттів пройшов швидко та дуже цікаво. Дякую викладачам Даніілу та Анні, кожен з них дуже чітко, змістовно та цікаво розповідав свій матеріал. Окрема подяка Даніілу за купу корисних додаткових джерел інформації та дуже зручну візуалізацію контенту. (ваші таблиці кльові :3)
Я хочу выразить свою искреннюю благодарность Лиане за ее профессионализм и отличную работу. Этот курс оказался для меня невероятно полезным и интересным опытом. Преподаватель обладает уникальными качествами, которые сделали его занятия познавательными и вдохновляющими. Во-первых, его глубокие знания в области проектного менеджмента были явно заметны. Он представляет материал четко и логично, разъясняя сложные концепции простым и понятным языком. Это помогло мне легко усваивать информацию и применять ее на практике. Во-вторых, преподаватель активно стимулировал нашу учебную деятельность через разнообразные интерактивные методы обучения. Мы решали реальные кейсы, работали в команде и обсуждали свои идеи, что способствовало активному вовлечению всех студентов. Это дало мне уверенность в собственных силах и подтолкнуло к креативному мышлению. Лиана - зе бест!)
Я в восторге!!! 32 занятия, фуух)). В начале они казались мне непосильно длинным путём, но потом превратились в увлекательное путешествие в мир тестирования и IT. И всё, благодаря Георгию. Подача материала, профессионализм, доля юмора и всесторонняя образованность этого преподавателя захватывают с первых же занятий. Да, это не прогулка по парку)), но при поддержке Георгия всё получилось. Если появится курс Automation в его исполнении)), обязательно пойду. Отдельное спасибо поддержке школы за оперативное реагирование и постоянный интерес к тому, всё ли устраивает студента.
Anhelina Ionova

Anhelina Ionova

Багато нової цікавої інформації я отримала на цьому курсі завдяки професійному та турботливому підходу моїх викладачів, а це Настя Нужна та Сергій Дашко! Сфера діяльності, яка сьогодні « на слуху» дуже складна , але в той же час і зрозуміла відтепер. Думаю про нову роботу)) Величезне дякую і школі , і моїм викладачам
Kateryna Shyianova

Kateryna Shyianova

В цілому, дуже змістовний курс. Але б хотілося більше практики з Kubernetes, та систем моніторингу, таких як ELK, Prometheus etc, CI/CD інструментів, таких як gitlab/github
Хочу выразить своё восхищение своему преподавателю Александру Галушке. Его профессионализму, погружению в наставничество, отзывчивости и человечности. Окончила у Саши основы web-design и курс UX/UI Design Pro, получила не только знаний и колоссальный опыт, но и уверенность в этом направлении. Если бы существовал 3-й курс Super Pro, то я бы пошла только к Александру.
Олександр з легкістю пояснював усi найскладніші теми, з якими ми стикалися протягом усього курсу. Для цього до кожного заняття він самостійно готував презентацію, щоб якомога зрозуміліше пояснити певну тему групі. Особливо вражає той факт, що Олександр завжди надавав цінний фідбек щодо виконаних домашніх завдань. Він не тільки вказував на помилки, але також пропонував конструктивні поради щодо їх виправлення. Крім того, варто зазначити, що Олександр завжди виділяв час для додаткових пояснень, коли в нас виникали питання. Якщо ви вибираєте "Java Pro" і бачите Олександра викладачем курсу, не сумнівайтеся і відразу бронюйте місце, поки воно ще є 🙂