Курси IT Online

Випускаємо якісних IT-фахівців, відразу готових до працевлаштування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Як проходить навчання

 • woman-technologist

  Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті.

 • briefcase

  Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві.

 • thumbs-up

  Викладач дає зворотній зв'язок з розбором помилок у домашньому завданні.

 • light-bulb

  Ви опрацьовуєте помилки і закріплюєте пройдений матеріал.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Энергетика Лианы пробила даже моего внутреннего и холодного человечка:) Благодарю за знания и интерес к каждому из нас! Курс пролетел быстро, словно за 2 недели. Сложные вещи объяснялись самым понятным и доступным образом! Уже не могу дождаться, когда и сама смогу все применить на практике :) Спасибо за знания <3
Рада, что попала на курс именно к Лиане. Ее манера подачи материала, опыт и отношение к ученикам дают огромный толчок двигаться дальше, брать и делать, верить в себя и не сомневаться ни в чем. Уроки были динамичными и интересными, с большим количеством реальных кейсов из практики, за что отдельная благодарность!
Жанна Белан

Жанна Белан

Добрый день! Закончила курсы Project Manager. Но особо выделился своей харизмой и желанием поделиться всеми своими знаниями преподаватель Юлія Климук (QA). Она на высоком уровне поделилась материалом, но что особо ценно - она давала множество практических советов, которые не получиться "погуглить". Искренне рекомендую при выборе преподавателя на курсах обратить своё внимание именно на этого преподавателя. Уверена, что будете в восторге!
Олга Кравченко

Олга Кравченко

Дуже вдячна викладачам Даніілу і Анні! Курс для новачка не легкий, але викладачі все роблять для того, щоб кожен зрозумів і зміг використовувати знання і навички на практиці ! Я дуже задоволена курсом! З першого заняття з Анною було видно її професіоналізм з фотографією і відео 👍 Данііл крутий викладач! Здається так пояснювати і відповідати на всі запитання ніхто не зможе 😀 Ще раз дякую! Вся інформація, яка була на курсі дуже корисна!
Катерина Коваленко

Катерина Коваленко

Супер курс. Думала будет непонятно, так как с тех.настройками я на вы, особенно с Фейсбуком, мне заходят более творчесские процессы (тоже были на курсе). Но было очень доступно и понятно изложено, все по полочкам, спасибо Даниилу за обратную связь также, и помощь в каких либо технических сбоях. Важно было разобраться с настройками таргетов, рекламных кабинетов,и всех этих сложных привязок, все ясно теперь. Предоставлено огромное количесво полезных ссылок и информации,что оч круто для закрепления, подсказок, и СММ продвижения. Помимо этого, все получили ответы и даже советы по текущим проэтам.
Олександр з легкістю пояснював усi найскладніші теми, з якими ми стикалися протягом усього курсу. Для цього до кожного заняття він самостійно готував презентацію, щоб якомога зрозуміліше пояснити певну тему групі. Особливо вражає той факт, що Олександр завжди надавав цінний фідбек щодо виконаних домашніх завдань. Він не тільки вказував на помилки, але також пропонував конструктивні поради щодо їх виправлення. Крім того, варто зазначити, що Олександр завжди виділяв час для додаткових пояснень, коли в нас виникали питання. Якщо ви вибираєте "Java Pro" і бачите Олександра викладачем курсу, не сумнівайтеся і відразу бронюйте місце, поки воно ще є 🙂
Большое спасибо преподавателю Ольге Смирновой за доступную и понятную подачу материала. Курсом очень довольна. Удобно то, что в любой момент можно пересмотреть урок, найти нужную инфу по темам, довольно много дополнительного полезного материала. Рекомендую всем!
Мені дуже сподобався курс та організація навчального процесу. Хочу подякувати Олі Смірновій за якісно поданий матеріал та фідбек під час навчання.