Курси IT Online

Випускаємо якісних IT-фахівців, відразу готових до працевлаштування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Як проходить навчання

 • woman-technologist

  Заняття проходять в режимі онлайн-трансляції, а відеозапис зберігається в особистому кабінеті.

 • briefcase

  Домашні завдання у будь-який зручний час відправляються через особистий кабінет на перевірку викладачеві.

 • thumbs-up

  Викладач дає зворотній зв'язок з розбором помилок у домашньому завданні.

 • light-bulb

  Ви опрацьовуєте помилки і закріплюєте пройдений матеріал.

Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

Відгуки випускників школи

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Курс QA Automation на Java з використанням Selenium і TestNG, був дуже пізнавальним. Викладач, маючи глибокі знання в автоматизації тестування, надав всеосяжний та детальний матеріал, охоплюючи від основ Java до складних технік Selenium і TestNG. Особливо корисними були практичні завдання, які дозволяли застосовувати теорію у реальних проектах. Викладач ясно та доступно пояснював складні концепції, активно відповідаючи на запитання студентів, що сприяло глибокому розумінню предмета. Загалом, курс надав необхідні знання та навички для успіху в області QA Automation, роблячи його цінним ресурсом як для початківців, так і для досвідчених фахівців. Професіоналізм викладача та якість матеріалів зробили цей курс видатним освітнім досвідом.
Фактичний результат перевершив очікуваний: початковий курс з QA в Hillel від Георгія. Глибока вдячність за цей неймовірний навчальний досвід. Я згадав, як то, коли навчання подобається. Вміння Георгія пояснити складні речі прибульцям)) та ще й з гумором роблять навчальний процес мега ефективним, а глибина його знань не залишила жодного питання нерозкритим тут і зараз. За можливістю та при потребі, наступний курс буду обирати “за викладачем”. На питання: “а що ж там можна стільки часу вчити?” - курс надає різносторонні знання в галузі IT, і на мою думку, це саме те, що і потрібно для початку! Також, вдячний школі Hillel за постійний інтерес до нашого комфорту та задоволення від навчання і за круту LMS.
Вітаю, курс для продовження свого навчання - FrontEnd Pro, обрав так само, як FrontEnd Basic у школі Hillel. Велике дякую організаторам школи, викладачу та ментору за отримані знання та практичні навички! Хочу також відмітити викладача курсу - Володимира Шайтана. Якщо у вас буде вибір викладача - рекомендую обрати саме групу, яку веде Володимир. Має багатий професійний практичний досвід у розробці. І це відчувається після першого заняття. Всі матеріали до занять підготовленні заздалегідь, все дуже інформативно та одразу із застосуванням коду на актуальних прикладах. Загалом курс FrontEnd Pro в рази складніше ніж FrontEnd Basic, але викладач давав весь матеріал поступово, не загружаючи зайвим. Саме завдяки цьому підходу, те що здавалося незрозумілим, крок за кроком, вже через декілька занять та після виконаних домашніх завдань вже сприймалося як прості речі. Не було жодного заняття, яке б закінчилось, якщо залишались якісь ще питання. Якщо треба було, то все терпляче ще раз повторить та пояснить. Володимир Шайтан - вміє навчати, полюбляє навчати та дійсно навчає тих, хто до нього приходить.
Максим Біжанов

Максим Біжанов

Хочу подякувати Далині та Анні за курс СММ, я отримав безліч нових знань, розуміння структури роботи з соціальними мережами, створення креативів, оформлення контенту, запуск реклами компанії і багато чого ще. Мені дуже вразило ставлення викладачів до курсу, вони з величезним професіоналізмом ставилися до занять, намагалися донести всю інформацію, викладалися на кожному заняття, завжди відповідає на всі питання, допомагає вирішити всі завдання, виявляючи величезне терпіння та розуміння. Під час усього курсу я відчував підтримку від них! Також Данило під час курсу поділився з нами величезною кількістю своїх інструментів, лайфхаків та досвідом. Я планую продовжувати вивчати маркетинг і робитиму це тільки з Данилом.
Записався на курс, щоб отримати орієнтири для зміни профілю діяльності в мережі. У підсумку, ще на середині дистанції вже мав пропозиції по роботі в SMM. Цікава і сучасна подача, актуалізація інформації по ходу справи, постійний фідбек 24/7 - все це дуже допомогло при вивченні курсу!
Много я видела преподавателей, но чтобы человек так искренне с удовольствием делился всеми своими знаниями, я увидела практически впервые ... Юлия Профессионал, при этом очень харизматичная личность. На её уроках время пролетает незаметно и с огромной пользой для слушателей. При этом она даёт столько практических ценных советов по трудоустройству, что просто поражает. Искренне советую её как Преподавателя. Однозначно после её уроков шансы трудоустройства огромные как в силу полученных знаний, так и в силу практических советов
Anhelina Ionova

Anhelina Ionova

Багато нової цікавої інформації я отримала на цьому курсі завдяки професійному та турботливому підходу моїх викладачів, а це Настя Нужна та Сергій Дашко! Сфера діяльності, яка сьогодні « на слуху» дуже складна , але в той же час і зрозуміла відтепер. Думаю про нову роботу)) Величезне дякую і школі , і моїм викладачам
Ще до запису на курс QA Manual я моніторила відгуки студентів і хотіла потрапити саме до викладача Клімук Юлії - так і сталось)) І я не розчарувалась ні на мить, Юля неймовірно багато вкладає сил та вмінь у цей курс і дійсно дуже зацікавлена в розвитку і навчанні студентів. І що дуже важливо також сама постійно розвивається і не зупиняється на досягнутому. Наш курс випав на період блек аутів, деякі заняття переносились, але школа робила все для того, щоб ми могли не зупинятись та продовжувати навчання. А Юля дуже мотивувала не опускати руки та була нашим світлячком у цій темряві. На курсі дуже багато практики, та і по теорії добре ганяють - для мене був ідеальний баланс. Дуже вдячна Юлі за отримані знання та індивідуальний підхід, на випускній роботі кожний студент отримав індивідуальні настанови та підсвічування сильних сторін.