Укр Рус

Курси менеджменту Online

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Галина Паламарчук

Галина Паламарчук

Всім привіт. Я нещодавно закінчила курс з Front-end Pro. Хочу в першу чергу висловити мою щиру подяку моєму найкращому викладачу Любомиру Рудько. Завдяки його підтримці, розумінню, самовіддачі я змогла успішно закінчити своє навчання. Мені дуже пощастило с викладачем, кожен урок був цікавим і наповненим різними додатковими цікавими матеріалами, відео і спільною працею. Домашні роботи були вчасно провірено і якщо були помилки все чітко було пояснено! Я дуже щаслива і вдячна цій школі що змогла отримати знання і можу впевненно шукати роботу за кордоном де я на даний час проживаю. На жаль, курс закінчився! Всім раджу мого викладача і цю школу! Ви будете задоволенні! Нехай щастить!
Дуже класний курс з наповненням корисної інформації та дружньою атмосферою 🔥Дуже дякую, Ксенії та Лідії, які зробили велику справу та допомогли прокинутись у світ SMM❤️❤️❤️
Пройшла курс з Бізнес-аналізу у викладача Ольги Бовт. Хочу виділити загальні моменти школи. Зручна LMS, де знаходиться все що потрібно студентам: новини, відеозаписи лекцій, домашнє завдання, комунікація. Все в одному місці, що дуже спрощує процес навчання та отримання інформації. Оповіщували про зміни у розкладі завчасно. Про сам курс Бізнес-аналізу. Інформативно, структуровано, кожна тема супроводжувалась реальними кейсами та прикладами з досвіду Олі, що значно допомагало у засвоєнні матеріалу. Багато практики під час лекцій. Вчасно перевірені домашні завдання та дуууже розгорнутий фідбек по ним. За це окрема подяка Олі - завжди на зв'язку, допоможе, ще раз пояснить, якщо виникли проблеми.
Закінчила курс Python Pro, дуже задоволена школою та організацією освітнього процеса. Особлива подяка викладачу Михайло Лазорику, який доступно і зрозуміло викладає матеріал, завжди готовий допомогти роз'яснити, якщо щось не зрозуміло. Лекції проходили більш, ніш заплановані дві години і викладач у будь який час на зв'язку для допомоги. Домашок багато, але саме це і допомагає краще вивчити матеріал. Дякую!
Якщо обирати курс Project Management, то тільки з Ліаною, вона неймовірний викладач,мотиватор, її лекції це як витвір мистецтва,я впевнений що кожен студент після навчання буди топовим PM
Закінчила курс SMM PRO. Дуже задоволена, оскільки давно хотіла вивчити таргетинг. Дуже круті і змістовні заняття, багато бонусів від викладача і класно побудована структура самого навчання. Окреме дякую Даніілу за постійний зворотній зв`язок))
Щойно закінчила курс . Навчання було на найвищому рівні: материал викладався дуже якісно,багато домашок(практично після кожного заняття - це дуже допомагає опановувати матеріал). Наш викладач Оля завжди була на зв'язку. Курсом дуже задоволена. Хочу від себе добавити,що Оля мені імпонує не тільки як чудовий фахівець своєї справи,але і як дуже гарна людина (я в захопленні від її компанії чотирилапих улюбленців).
Проходила курс з Фронтенду. Курс був дуже насичений та інформативний. Отримала дуже багато знать буквально за 20 занять. Я дуже вдячна за отримані знання та постійну допомогу, особливо нашому викладачеві Роману! Всім рекомендую саме школу Hillel. Планую далі продовжити лише в ній!
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image