Укр Рус
Ліана Солкарян

Ліана Солкарян

Founder and CEO у Dev4U

У сфері IT працюю з 2012 року.

За роки роботи встигла попрацювати як PM у компаніях EHS, RadianSoft, Apiko та Binary Studio.

Брала участь у проектах у різних сферах:

  • фінансова
  • освітня
  • транспортна
  • медична та багатьох інших

Зараз готуюся до сертифікації CAPM та менторю кілька Junior PMs.

Відгуки про викладача

З Ліаною познайомилась на курсі UX/UI. В рамках програми було декілька уроків від інших спеціалістів і маю визнати, що її урок був одним з найцікавіших. Звичайно, кожен гарний спеціаліст повинен розуміти, як взагалі відбувається взаємодія на проєкті. Але мені професія PM завжди здавалася незрозумілою, не надто важливою та нудною. В цьому плані Ліана перевернула мій світ - за один урок вона змогла довести, що PM важливий на проєкті, та донести як сильно він може полегшити взаємодію між двома такими різними світами як, наприклад дизайнері та розробники. Та, на моє здивування, може бути дуже цікавим та не легким заняттям. Після таких викладачів хочеться пройти повний курс за спеціальністю, навіть якщо вона не стосується твого профілю. Бо розумієш, що складне буде дуже зрозуміло, а що здавалось нудним - виявиться доволі цікавим. І ти обов'язково дізнаєшся багато корисної інформації. Не можу порадити курс по самій програмі, бо не проходила його. Але якщо і навчатись професії PM - з викладачем питання не стоїть - це однозначно повинна бути Ліана👌
З Ліаною познайомився на тестовій співбесіді. Вже з перших хвилин нашого спілкування мені було зрозуміло що вона професіонал. Почув конструктивну критику, яка допомогла мені стати краще. Також звертався до неї, коли мав тестове завдання для співбесіди. Відповіла швидко та дуже мені допомогла.
Привіт! Я закінчив курс Project Management. Дякую фантастичному викадачеві Ліліані Солкарян! Найбільше сподабалось: • Насиченність матеріалів важливою інформацією для професії. • Різноманіття кейсів з досвіду викладача, що дало глибинне розуміння професії. • Приклади готових документів та інструментів для роботи. • Цікаві та корисні домашні завдання. • Детальне пропрацювання кожної сфери діяльності PM. • Донесення «складних речей» простою мовою. Рекомендую кожному, хто хоче не просто пізнати більше про роботу PM, а здобути необхідні професійні навички!
Всім привіт! Закінчила курс Project Management, викладачем курсу якого була Ліана Солкарян. Враження від курсу, лекцій та групи - тільки позитивні. Хочу відмітити якість викладання теорії - все з прикладами з реальної практики Викладача. Домашні завдання - робота з різноманітною документацією, яка складається та викорстивується також в реальній практиці. Дякую школі, співробітники якої дуже уважні до побажань кожного студента. Гарних Вам студентів та процвітання!!! Рекомендую всім!
Хороший курс, но по некоторым темам хотелось больше раскрытия. Отдельная благодарность преподавателю, отличная подача теории, качественно разбавленная историями из практики!
Задоволений якістю. Викладач намагалась дати більше, ніж це було передбачено програмою, з опорою на практичний досвід та у енергійній манері, тримаючу увагу. Дуже добре.
Курс був не легкий, але те що треба для розуміння самої професії і поглинання у роботу. Дякую Гілель за можливість навчатись в военний час. Окрема подяка викладачу Ліані, тому що так зрозуміло і легко подати складну для розуміння інформацію вона змогла. Тому якщо ви плануєте поглибитись у сферу айті в саме проектного менеджерства то я раджу потрапити саме до неї на курс. По перше вона практикуючий викладач, який дає не просто інфо із книжки а і приклади із практики, по друге вона вчить на реальних кейсах і приклада, ви маєте змогу спробувати щось зробити "руками" а не на листочку. І що дуже важливо це супровід увесь час навчання, ніколи не відмовила коли були складнощі з розумінням. Дякую, раджу викладача Ліану.
Огромное спасибо Лиане за приятную атмосферу на курсе и неиссякаемую мотивацию! Даже самые сложные темы с ней даются легко и быстро усваиваются!
Liana was my coach at Hille IT Academy for the course Project Management. From the very beginning of the course, Liana has shown herself to be an open-mind, result-oriented, and charismatic coach. I could even say that the merit of my results was partly Liana's position towards work. When you see that the person is trying to convey information to you in a way that you should understand, then you also want to understand it. She showed herself to be a very responsible and decent coach during the Project Management course. There were always exciting and different cases from the real Project Management environment. Liana showed her expert opinion on how to find a solution to them. The course was well structured and we covered all aspects of the profession as deeply as possible due to the time constraints of the course.
Cпасибо большое Лиане, получил все нужные знания, чтоб войти в профессию. Верю, что многое зависит от преподавателя и я действительно получил ценный опыт, так и еще кучу позитивных эмоций благодаря такому прекрасному учителю, спасибо❤️
Максимально доволен пройденным курсом и работой нашего преподавателя. Отличный микс качественной теоретической базы, объемных практических знаний, проработанных материалов для обучения и шикарного преподавательского таланта подарят вам реальные знания, необходимые для PMa в его карьере, а также дадут понимание принципов работы ИТ-сферы в целом. Очень хорошо сказывается на преподавании отличный бэкграунд преподавателя в его практической деятельности. Личные кабинеты студентов очень удобны в использовании, как и разные вспомогательные вещи, по типу Телеграм-ботов. Однозначно рекомендую!
Лекции были организованы на высоком уровне. Практические задания были интересны и полезны.