Курси тестування Online

 • Чому вам варто стати тестувальником

 • Висока оплата праці

  Зарплата QA-фахівця залежить від компанії. Junior QA: зарплата зі старту роботи без досвіду на аутсорсних проектах - найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата тестувальника індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це здорово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Так як щодня створюються нові програмні продукти, що вимагають тестування і перевірки якості, то QA engineer залишатимуться затребуваними ще довгі роки.

 • Ринок праці — весь світ

  QA тестування універсально. Роботодавці чекають найбільш затребуваних спеціалістів в будь-якій країні. Робота тестувальника з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. Великі IT-компанії в Україні пропонують QA можливості роботи за кордоном, відрядження і релокейт.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єра тестувальника і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. QA інженер має можливості кар'єрного росту та різноманітність роботи для виконання (від аналітики і тестування до адміністрування).

Як стати тестувальником?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем у сфері тестування ПЗ.

 • 1

  Вивчити основи тестування ПО

 • 2

  Освоїти технічні навички, якими повинен володіти тестувальник

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси для тестувальників

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері тестування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Рекомендую курс Recruitment&HR. И особенно благодарна преподавателю Екатерине за ее подход к обучению. Как говориться , человек на своем месте. Приятный, располагающий, внимательный человек. У нее всегда есть интересные кейсы-примеры. Она всегда поддержит, скорректирует, подскажет. Спасибо )
Много я видела преподавателей, но чтобы человек так искренне с удовольствием делился всеми своими знаниями, я увидела практически впервые ... Юлия Профессионал, при этом очень харизматичная личность. На её уроках время пролетает незаметно и с огромной пользой для слушателей. При этом она даёт столько практических ценных советов по трудоустройству, что просто поражает. Искренне советую её как Преподавателя. Однозначно после её уроков шансы трудоустройства огромные как в силу полученных знаний, так и в силу практических советов
Жанна Белан

Жанна Белан

Добрый день! Закончила курсы Project Manager. Но особо выделился своей харизмой и желанием поделиться всеми своими знаниями преподаватель Юлія Климук (QA). Она на высоком уровне поделилась материалом, но что особо ценно - она давала множество практических советов, которые не получиться "погуглить". Искренне рекомендую при выборе преподавателя на курсах обратить своё внимание именно на этого преподавателя. Уверена, что будете в восторге!
Совсем недавно закончила курс, нам очень повезло с преподавателем Александр Галушка , за один курс он сумел нам дать очень много полезного , а главное , что он умеет так все объяснить , что понятно было абсолютно всё, а если не понятно, он каждому уделял время и объяснял. Весь курс он старался сделать максимально интересным и полезным. Вообщем , те , кто попадут к Саше , вам очень повезет , и вы не зря потратите своё время 😊😊😊
Нещодавно я закінчила курс Social Media Marketing з Олексієм Дворніком і залишилася задоволена🤩 Максимально крутий, талановитий викладач, професіонал своєї справи з колосальним досвідом. За почуття гумору - окрема зірочка⭐️ Величезне дякую за Олексієві за його людяність, віддачу та цілодобову підтримку🫶🏻 Жодне питання не залишилося без уваги. Також дякую школі за зручну організацію процесу в LMS, приємні бонуси та можливість навчатися онлайн з будь-якої точки світу у такий нелегкий час. Слава Україні!💙💛
К преподавателю никаких замечаний, материал доносится очень понятно. Вопрос один: с какого века сам хиллель взял структуру этого курса? Сперва я думала, что это преподаватель застрял далеко в нулевых, но выяснилось, что он на нормальном стеке оплошает. Ну ребята… абсолютно весь курс посвятить Джанго с рендерингом страницы на беке? Как в php нулевых? Это вообще как? Пара занятий уделилась Джанго ресту, фастапи и фласку. Курс просто бросила на первой трети, так как ждала чего-то приближенного к нормальной работе бекендера. Полезные уроки - последние пять наверное. На этом всё. Мнение мое знакомые питонисты, работающие не европейском рынке, разделяют. Крайне советую пересмотреть курс, если вам конечно важно идти в ногу со временем, а не просто получать деньги. Потому что когда видишь название «пайтон про», то думаешь о паттернах, архитектуре, современных стеках. А получаешь рендеринг хтмл страницы на беке. Это мое мнение.
Викладач - Василь Картичак : Професійно та докладно пояснював кожну тему курсу.
Очень понравился курс! Обратная связь от учителей была максимальная , всегда объясняли все что не понимал! Задания проверяли быстро и объективно. Повезло , что попал к Максиму Белкину и Юлии Саенко! Спасибо за курс и за полученные знания
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image