Максим Москаленко

Максим Москаленко

QA Lead у УДХТУ

Пробував багато професій. Працював податковим інспектором, є диплом керуючого ОСББ і працював у такій компанії, був заставним інспектором та кредитним менеджером. Але це було до того, як я потрапив у тестування.

«Знайди собі справу до душі, і тобі не доведеться трудитися жодного дня в житті». Так і зі мною.

Зараз QA Lead у ПриватБанку з досвідом понад 6 років та роботою над складними та цікавими проектами з використанням мануального та автоматизованого тестування. Хочу поділитися досвідом та допомогти молодим талантам.

Відгуки про викладача

Мені все дуже сподобалось. Я чекала кожне нове заняття, як ману :) Онлайн навчання - це зручно і зовсім не було відчуття ніби ти з викладачем по різні сторони барикади. Дякую Максиму Москаленко за його терпіння та професіоналізм. Школі Hillel бажаю більше студентів ! Процвітання нашій найкрутіщій нації і скорішої Перемоги!!! Hugs!
Курс мега крутой.Преподаватель нашел подход к каждому студенту(сужу по себе).Информации на курсе очень много ...Но самое главное что всю эту информацию преподаватель понятно и доступно доносит до студентов.Которую можно применить на правктите.И кстати практических заданий тоже много и это огромный плюс.)
Преподаватель и сам курс, понравился, отсутствие обещанного английского - нет 😕