Галина Чорнодуб

Галина Чорнодуб

QA Lead у Flawless

У тестуванні більше 5 років, брала участь в хакатонах, пройшла стажування від DataArt і брала участь в Evo проєкті DataArt.

Займаюся тестуванням як ручним, так і автоматичним. Процеси тестування вибудовувала з нуля.

Веде курс

QA Manual
basicOnline

Відгуки про викладача

Хочу подякувати команді та викладачам IT школи Hillel, за те що надають можливість випробувати себе у сфері IT та знайти першу роботу! Проходив курс Qa Manual у викладача (Галина Чорнодуб), раджу усім хто хоче спробувати свої навички як тестувальник. Всі уроки були зрозумілі, а інформація розжована до дрібних деталей. Дуже багато практики, бо на практиці розкриваються всі аспекти роботи тестувальника. Вся інформація та документація була доступна та якісна. Також як величезний плюс це швидкий фідбєк від викладача, до сих пір іноді задаю питання по роботі або співбесідах, і Галниа (Велике дякую) допомагає з усіма дрібними аспектами. Завдяки цьому викладачу все ж таки вдалося знайти роботу у сфері QA, За це велике дякую! І за це спокійно раджу цього викладача!
Хотів би подякувати всьому колективу Hillel , за дуже якісну працю, дякую. Проходив курси QA Manual , все було дуже круто, інформація була надана доступно , я би навіть сказав досить розжовано. Хочу виділити, якщо ви проходите весь курс та читаєте додаткову інформацію надану викладачем , то цих знань в певній мірі достатньо для проходження співбесіди ( кажу з практики). Окрему хочу виділити , Галину, як викладача , інформація як писалось раніше була супер доступна та якісна , всі задачі вирішувались на практиці. Також що для мене величезний плюс , Галина (ще раз велике їй дякую) навіть після закінчення курсу залюбки відповідає на питання стосовно роботи та курсу. Та після довгих місяців пошуку роботи ( почав десь після середини курсу ) , багато пройдених тестових завдань , та не одної співбесіди, все таки вийшло знайти роботу за спеціальністю QA .😃
Первое друг второе преподаватель. С таким принципом обучает Галина ! Прекрасная подача информации,в не ясных случаях (а таких очень мало) цель для неё дать намек как правильно решить а вложить в голову,детальный разбор,по косточкам разложить все нюансы с которыми столкнулся . В поиске работы страха и сомнений нет поскольку я понимаю что всё далось мне на занятиях отлично и смогу работать .
В течении всего курса было много практики и хорошей теории, отдельная благодарность преподавателю Галине за ясное и качественное изложение материала.
Курс QA Manual включає в себе настільки різносторонні знання, що мій знайомий розробник зі здивуванням часто запитував: "Ви що, і це проходили?" Дякую викладачу Галині Чорнодуб за те, що щиро вболіває за нас навіть після закінчення курсу. Дякую школі Hillel за ту безцінну базу, яка відкриває двері до багатьох напрямків.
В восторге от курса. Актуальная информация, подробный разбор, внимание к каждому студенту. Настоятельно рекомендую отличного преподавателя и хороший материал. Особенно это видно на фоне контраста с другим курсом, который сейчас начал по Пайтону (но об этом позже)...
Хочу выразить благодарность преподавателю Галине Чернодуб, за отлично изложенный материал и разнообразные практические задания! Очень приятный коллектив сложился на протяжении курса.