Укр Рус

Курсы IT Online

Выпускаем качественных IT-специалистов, сразу готовых к трудоустройству

Преимущества онлайн-обучения в Компьютерной школе Hillel

 • man-raising-hand
  Группы по 17 человек Преподаватель уделяет время каждому студенту
 • nerd-face
  Преподаватели практики У нас преподают только практикующие специалисты из топовых IT-компаний.
 • briefcase
  Система личных кабинетов Эффективное и удобное обучение.
 • speech-balloon
  Оперативная служба поддержки студентов Срочный вопрос — своевременное решение.
 • videocassette
  Доступ к видеозаписям занятий Записи уроков остаются у студентов после окончания курса.
 • hammer
  Практические занятия Большая часть занятий ориентирована на практику.
 • rocket
  Трудоустройство

  Что мы делаем для того, чтобы вы достигли успеха?

 • clipboard

  Проводим мастер-классы по подготовке резюме и поиску работы

 • books

  Регулярно обновляем программы курсов под требования рынка

 • smiling-face-with-sunglasses

  Приглашаем преподавать только лучших практикующих специалистов

 • globe-with-meridians

  Развиваем нашу сеть партнеров среди топовых IT-компаний

 • direct-hit

  Наши преподаватели часто сами забирают к себе наших лучших Студентов ;)

Как проходит обучение

 • woman-technologist

  Занятия проводятся в режиме онлайн-трансляции, а видеозапись сохраняется в личном кабинете.

 • briefcase

  Домашние задания в любое удобное время отправляются через личный кабинет на проверку преподавателю.

 • thumbs-up

  Преподаватель даёт обратную связь с разбором ошибок в домашнем задании.

 • light-bulb

  Вы прорабатываете ошибки и закрепляете пройденный материал.

Наши преподаватели и выпускники работают в топовых IT-компаниях мира

Отзывы выпускников школы

1500+ отзывов со средней оценкой 4.93 на Google картах у наших филиалов

Максим Біжанов

Максим Біжанов

Хочу подякувати Далині та Анні за курс СММ, я отримав безліч нових знань, розуміння структури роботи з соціальними мережами, створення креативів, оформлення контенту, запуск реклами компанії і багато чого ще. Мені дуже вразило ставлення викладачів до курсу, вони з величезним професіоналізмом ставилися до занять, намагалися донести всю інформацію, викладалися на кожному заняття, завжди відповідає на всі питання, допомагає вирішити всі завдання, виявляючи величезне терпіння та розуміння. Під час усього курсу я відчував підтримку від них! Також Данило під час курсу поділився з нами величезною кількістю своїх інструментів, лайфхаків та досвідом. Я планую продовжувати вивчати маркетинг і робитиму це тільки з Данилом.

Еще со школьных лет мы знаем, что интерес к предмету в большей степени, а то и в основном, очень зависит от преподавателя, который с ним знакомит и ведет.

Поэтому считаю, что преподаватель играет огромную роль при освоении новой профессии.

Мне повезло с моим) еще после начала курса «Основы веб-дизайна», я знала, что сразу пойду на курс UX/UI pro исключительно к Александру Галушке😊

Так как для меня важно, чтобы преподаватель сочетал в себе такие качества как профессионализм, человечность и интерес к лучшему результату каждого студента.

На уроках всегда легко, понятно и интересно, весь материал подается очень доступно и структурировано.

Курс максимально насыщенный и наполнен всем необходимым для успешного старта в профессии UX/UI Design.

Благодарю за интересные и разнообразные практические задания, благодаря которым имею много готовых работ для портфолио, за постоянный фидбек и поддержку, за мотивацию и новые возможности, за то, что делился всеми знаниями и тонкостями, в том числе на примере своих работ.

Преподаватель профессионален, терпелив и позитивен, а это очень важно)

Обираючи курси, мені здавалося, що 2,5 місяця - це дуже багато. Але насправді час пролетів швидко. Курс " Основи веб дизайну" явно не для всіх, хоча б тому, що він вимагає багато часу і той, хто працює 12 годин на добу, навряд чи встигатиме робити домашні завдання. Якщо ви знаєте англійську - вам буде легше, якщо ви вивчали раніше Фігму, Ілюстратор тощо, нехай і з уроків з ютуба - вам буде легше. Курс дає дуже хорошу базу, і Олена Ляшенко просто мега. (Так що,Hillel, якщо у вас є можливість підняти їй зарплату або хоча б там премію - вона це заслужила). Добре подає матеріал, підтримує постійно учнів, відповідає на всі питання, які їй можна поставити в будь-який час. Вона надає безліч навчальних матеріалів, оновлює їх, швидко реагує, швидко перевіряє домашні завдання і швидко знаходить косяки учнів. Ми з самого початку сказали, щоб з нами не церемонилися - так і було. Нам вказували на 355 помилок у роботі, які неодноразово доводилося виправляти. Тож шлях до якісної роботи легким не буде. Але воно того варте. Так що, рекомендую курс, він досить не дорогий, тим більше, що попрацювавши ви зможете отримати хороші знання і диплом =) Що стосується школи. Мені подобається, що тут ненав'язливий сервіс. Як від моменту, коли я зателефонувала, так і далі по ходу курсу. Сайт працює справно. Тож, дякую=)
Много я видела преподавателей, но чтобы человек так искренне с удовольствием делился всеми своими знаниями, я увидела практически впервые ... Юлия Профессионал, при этом очень харизматичная личность. На её уроках время пролетает незаметно и с огромной пользой для слушателей. При этом она даёт столько практических ценных советов по трудоустройству, что просто поражает. Искренне советую её как Преподавателя. Однозначно после её уроков шансы трудоустройства огромные как в силу полученных знаний, так и в силу практических советов
Ще до запису на курс QA Manual я моніторила відгуки студентів і хотіла потрапити саме до викладача Клімук Юлії - так і сталось)) І я не розчарувалась ні на мить, Юля неймовірно багато вкладає сил та вмінь у цей курс і дійсно дуже зацікавлена в розвитку і навчанні студентів. І що дуже важливо також сама постійно розвивається і не зупиняється на досягнутому. Наш курс випав на період блек аутів, деякі заняття переносились, але школа робила все для того, щоб ми могли не зупинятись та продовжувати навчання. А Юля дуже мотивувала не опускати руки та була нашим світлячком у цій темряві. На курсі дуже багато практики, та і по теорії добре ганяють - для мене був ідеальний баланс. Дуже вдячна Юлі за отримані знання та індивідуальний підхід, на випускній роботі кожний студент отримав індивідуальні настанови та підсвічування сильних сторін.
Совсем недавно закончила курс, нам очень повезло с преподавателем Александр Галушка , за один курс он сумел нам дать очень много полезного , а главное , что он умеет так все объяснить , что понятно было абсолютно всё, а если не понятно, он каждому уделял время и объяснял. Весь курс он старался сделать максимально интересным и полезным. Вообщем , те , кто попадут к Саше , вам очень повезет , и вы не зря потратите своё время 😊😊😊
Нещодавно я закінчила курс Social Media Marketing з Олексієм Дворніком і залишилася задоволена🤩 Максимально крутий, талановитий викладач, професіонал своєї справи з колосальним досвідом. За почуття гумору - окрема зірочка⭐️ Величезне дякую за Олексієві за його людяність, віддачу та цілодобову підтримку🫶🏻 Жодне питання не залишилося без уваги. Також дякую школі за зручну організацію процесу в LMS, приємні бонуси та можливість навчатися онлайн з будь-якої точки світу у такий нелегкий час. Слава Україні!💙💛
Мені дуже сподобався курс та організація навчального процесу. Хочу подякувати Олі Смірновій за якісно поданий матеріал та фідбек під час навчання.