Укр Рус

Курсы дизайна Online

 • Почему вам стоит стать дизайнером

 • Высокая оплата труда

  По данным rabota.ua, заработная плата в IT-сфере для ui ux дизайнера и веб-дизайнера — самая высокая.

 • Стабильный заработок

  Средняя зарплата графического дизайнера индексируется согласно курсу доллара. Падение гривны, инфляция и снижение цены за баррель нефти не смогут существенно повлиять на ваш уровень жизни. Как это здорово — быть уверенным в завтрашнем дне!

 • Возможность планировать свою жизнь

  Развитие IT-сферы в Украине будет и дальше расти гигантскими темпами. Пока людям нужны запрограммированные машины, работы в веб-дизайне будет достаточно. Открывается широкий спектр возможностей для веб-дизайнера применить свои знания: от дизайна сайтов и приложений до визуализации игр и спецэффектов в кино.

 • Рынок труда — весь мир

  Работодатели ждут самых востребованных web-дизайнеров в любой стране. Работа дизайнера с переездом за границу, фриланс или аутсорсинг — выбирайте, что вам по душе. Во всем мире наверняка существует вакансия именно для вас.

 • Самореализация в карьере и в жизни

  В IT-индустрии успех зависит только от вас. Карьера веб-дизайнера и денежный рост прямо пропорциональны опыту и знаниям специалиста. Рамок и ограничений больше нет. Стать веб-дизайнером — это ведущие должности, высокий доход и возможность изменить мир. Всё в ваших руках.

Как стать веб-дизайнером?

Какие шаги необходимы для того чтобы стать востребованным специалистом в сфере веб-дизайна.

 • 1

  Изучить основы веб-дизайна

 • 2

  Изучить как работают программы для графического дизайна, такие как Adobe Photoshop, Figma

 • 3

  Найти специализированные курсы веб-дизайна

 • 4

  Составить портфолио проектов и резюме

 • 5

  Получить первую работу IT дизайнера

Преимущества онлайн-обучения в Компьютерной школе Hillel

 • man-raising-hand
  Группы по 17 человек Преподаватель уделяет время каждому студенту
 • nerd-face
  Преподаватели практики У нас преподают только практикующие специалисты из топовых IT-компаний.
 • briefcase
  Система личных кабинетов Эффективное и удобное обучение.
 • speech-balloon
  Оперативная служба поддержки студентов Срочный вопрос — своевременное решение.
 • videocassette
  Доступ к видеозаписям занятий Записи уроков остаются у студентов после окончания курса.
 • hammer
  Практические занятия Большая часть занятий ориентирована на практику.
Отзывы выпускников этого курса

1500+ отзывов со средней оценкой 4.93 на Google картах у наших филиалов

Дякую Павлові за його допомогу та терпіння. Іноді було легко, а іноді важко, особливо на фінальному проекті, але спільними зусиллями подолали усі перешкоди!:)
Чудовий викладач. Цікаво, зрозуміло і з гумором викладає матеріал. Час занять пролітає непомітно. Дуже терплячий: видно, що пам'ятає, що значить вчитися. Завжди готовий допомогти із питаннями і проблемами, які неодмінно виникають в процесі навчання.
Це був дуже гарний курс, на цьому курсі був найкращий викладач Аліса, яка ділилася своїм опитом та знанямми, з її виликого професійного досвіду. Курс класний, але відгук для школи, зробіть симулятор чи якусь пісочницу, де можна робити більше практики ) Бажаю успіхів вашій школі, та удачі З повагою Ігор Романенко!
Закінчивши вже другий курс, хочу висловити щирі слова вдячності комп'ютерній школі Hillel, викладачу Олексію Дом'яничу та ментору Олександру Кондратьєву за неймовірно цінний досвід, який я отримав під час проходження курсу Front End Pro. Цей курс виявився чудовим кроком у моєму професійному розвитку. Під керівництвом викладача Олексія Дом'янича я не лише отримав фундаментальні знання в галузі фронтенд-розробки, але також зрозумів суть сучасних технологій та підходів до створення веб-сайтів. Його методи навчання та педагогічний підхід дозволили мені легко освоїти новий матеріал. Також, хотів би подякувати ментору Олександру Кондратьєву. Його безцінна підтримка, поради та відповіді на всі мої питання були дуже цінними. Він завжди готовий був допомогти та надихнути на досягнення нових вершин у розробці веб-сайтів. Завдяки цьому курсу я відчуваю себе значно впевненіше в своїх знаннях та навичках. Я впевнений, що цей досвід стане важливим ресурсом у моїй кар'єрі розробника. Ще раз велика подяка команді Hillel, Олексію Дом'яничу та Олександру Кондратьєву за надзвичайно корисний та цінний курс.
Дякую Альоні Парієнко за навчання 🙏Викладання доступне для абсолютних новачків в цієї сфері плюс Альона вміє надихати,навіть якщо вам важко в себе повірити 😊Всього за три місяці пройдено шлях від «це не для мене» до дипломної роботи і бажання вчитися далі. Дякую велике🙏❤️
Закінчив цей курс, був дуже задоволений їм, прийшов на курс вже рохи знаючі якусь базову інформацію і отримав від викладая її проработку і ще дуже багато додаткової інформації яку важко знайти у інтернеті у цікавій і обгрунтованій подачі. Дуже рад що попав саме до Володимира.
Один из лучших преподавателей - с первого занятия увидел, что человек - профессионал! Отлично поставленная речь, дикция, манера подачи заставляет даже самого принципиального человека проникнуться душой к Лиане. Никогда не видел такой вовлеченность в процесс обучения - Лиана готова прийти на помощь, жертвуя своим временем сверхурочно! С удовольствием поддерживал бы теплые отношения и встретился бы вживую поболтать про проджект менеджмент.
Загальні враження позитивні - викладач Наталя давала дуже багато корисної інформації на самостійне опрацювання окрім того, що висвітлювали на лекціях, не потрібно витрачати час на пошук - вам вже дали посилання, скинули PDF-ку - вивчай, зберігай, користуйся; також продовж курсу вона ділилася реальними кейсами з власної практики, що теж дуже корисно. Викладачі з технічного блоку теж дуже сподобалися, намагалися провести лекцію максимально цікаво, залучати до вивчення матеріалу. Єдине що, був провтик з організаційними моментами - коли нам поставили дві лекції по фронт-енду, замість одного ФЕ та одного QA, але під кінець курсу виправилися і все таки провели лекцію по QA. Також є невелике зауваження то відео-курсу по Jira - він записаний ще у 2019 році, за цей час інтерфейс змінюється + в нас не було того рівня доступу до проекту, який демонстрували у відео-уроках і це дещо ускладнило виконання домашнього завдання. У відео-уроках викладач створює проєкт, а ми працювали вже в існуючому проекті без прав адміна, через що можливості були обмеженими. Дякую за нові навички і кар'єрні можливості :)