Артем Рижов

Артем Рижов

Senior Front-end Team Lead у Limitless

У розробці з 2010 року. За ці роки встиг взяти участь в розробці web-проєктів для дуже знаменитих людей, наприклад, Floyd Mayweather, займався проєктами Vybe.com та Smilz.com.

Викладанням займаюся вже більше 4 років, встиг попрацювати в різних школах.

Відгуки про викладача

Хоч курс закінчила у березні, але руки до відгуку дійшли лише зараз. Артем - Викладач, Вчитель та Наставник (так, саме з великої букви). Бажання вчитись та розвиватись він підсилював з кожним заняттям. Був на звʼязку 24/7 кожен день. Інформацію подавав неймовірно цікаво та був мов Друг;) Мені сподобався його підхід до кожного та витримка, щоб відповідати на найбезглуздіші питання. Чи рекомендую курс? Однозначно! Навіть зареєструвалась на курс PRO. Поки це найкраща подача матеріалу, яку я зустрічала та вогник мотивації запалився ще більше. Успіху та процвітання Артему та школі Hillel.
Интересный и доступный курс для новичков с практически нулевыми знаниями. Очень хорошо работает поддержка школы. Отдельное спасибо преподавателю Артему Рыжову. Прекрасный преподаватель, доступно объясняет материал, всегда быстро и развернуто отвечает на все вопросы. Рекомендую!
Очень понравилось обучение! Отличная работа техподдержки и отношение к ученикам школы. Огромная благодарность преподавателю, который делился не только знаниями, но и жизненным опытом. Артём действительно очень позитивный и вызывающий доверие!
Сергій Малій

Сергій Малій

У вас крутые преподаватели. Очень качественный курс с хорошей нагрузкой
Відмінний викладач який завжди кожну тему розбирає до найдрібніших деталей, а якщо не зрозуміло з темою або домашнім завданням завжди готовий відповісти і допомогти, як на занятті так і поза заняттям. За його курс я отримав ті практичні навички для верстки сайту які мені дійсно стали в нагоді після закінчення курсу а також була можливість попрацювати в двох командних проектах з одногрупниками, що є великим плюсом. Якщо ви потрапили в групу до Артема, будьте впевнені, що ви закінчите курс з гарним багажем знань а далі все залежить лише від вас.
Курсом задоволений, все супер дякую! Окремо хочу виділити і подякувати Артему за класне і доступне викладання, а також за зворотній зв'язок 24/7 =)
Спасибо Hillel и спасибо преподавателю) как человеку не имеющему ничего общего с миром front-end и верстки, и который к концу курса смастерил несколько (пусть и не идеальных) лендингов самостоятельно и успел поучаствовать в 2 групповых проектах - рекомендую. Артему Рыжову спасибо за очень доступные и разжеванные объяснения - даже самый глупый воробушек сможет осилить программу)