Укр Рус

Навчання Full-Stack Online

Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

 • Чому вам варто стати програмістом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

 • Ринок праці — весь світ

  Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

Як стати програмістом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері програмування.

 • 1

  Вивчити основи програмування

 • 2

  Вибір мови програмування

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси для програмістів

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері програмування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Марія дуже класний та щирий вчитель , який завжди допоможе та пояснить окремо, якщо хтось щось не зрозумів . Безсумнівно рекомендую навчатися в неї.
Мені дуже сподобався курс, дуже змістовний! У мене були очікування щодо отриманної інформації, але курс дав все, що я думала і дуже більше! Ксенія шикарний викладач, вона заряджала позитивом і дуже зрозуміло пояснювала. Лідія була дуже крутим ментором, яка теж дуже гарно пояснювала те, що не було зрозуміло та давала додаткову інформацію.
Всім привіт! Пишу цей відгук з посмішкою. Я закінчила курси "IT-RECRUITMENT & HR". Я випускниця Hillel IT School квітень 2023 р. Hillel творить чудеса. Разом з цим курсом я пройшла свою внутрішню трансформацію. Я зрозуміла, що я в правильному місці та на правильному шляху. Емоції переповнюють мене. Цей курс був таким потужним, що ніби як в голові сформувалася флешка, де всі знання, а головне вони там тримаються. Я отримала вееееликі знання, здобула круті навики і все це завдяки моїм улюбленим викладачам АНЖЕЛІКІ та ОЛЕНІ. Однак цей курс не тільки про навчання та навики, я зустріла класних людей, завдяки їм була і мотивація, і натхнення ставати кращою версією самої себе та не пасти задніх. Всі заняття проходили з такою класною атмосферою та енергію, що це заряджало на тижні. Я отримала кучу позитивних класних емоцій, що якби я могла стерти пам'ять, то я б ще раз пройшла цей шлях знову. Hillel IT School це про знання, навики та про людей. Щаслива бути маленькою частинкою чогось великого. Дякую адміністрації школі, що Ви творите щось надзвичайно потужне.
Привіт усім! Я нещодавно закінчила курс Front End Basic під керівництвом Юри Панченка і хочу поділитись враженнями для тих, хто сумнівається. Заняття відбуваються онлайн у невеликих групах, тому кожен має можливість поставити питання і уточнити незрозумілі моменти. Уся теорія базується на практиці, якої мега багато. Якщо хтось думає, що, заплативши гроші, знання самі телепортуються до вас у голову, це не так, навіть не пробуйте. Ви маєте бути мотивованими, мати бажання вчити нове і хоча б дві вільні години щодня (колись більше, колись менше). Усе інше матимете на блюдечкові від школи: крутий сучасний матеріал, зручна LMS, досвідченого викладача. Якщо ви потрапите в групу до Юри Панченка, навіть не сумнівайтесь в правильності вибору. Уже з перших занять розумієш, що в людини гігабайти інформації в голові, якою він хоче ділитись із студентами. Юра сто разів перепитує, чи все зрозуміло, пояснює на прикладах кожне уточнююче питання, аналізує домашки, розказує, як би зробити краще і чому. А там, де щось не пригадує, каже ,Треба загуглить‘, а не вигадує велосипед, щоб виглядати авторитетніше). У групі завжди дружня атмосфера і постійно відчувається підтримка Я задоволена курсом і викладачем на 100% (маю з чим порівняти)), тому сміливо рекомендую
Начну с главного. Любое учебное заведение, как например и вино "Шампанское", должно иметь официально сертифицированное право на название. Если в названии официально стоит слово школа, ВУЗ или университет, значит в них работают ПЕДАГОГИ, имеющие дипломы педагогических учебных заведений, имеющие право преподавать выше детских садов и начальных школ. Пока вы не добьётесь диплома вашего будущего "преподавателя", не спешите вынимать банковскую карту или билеты. Их вам никто не вернёт. Предложат другого "преподавателя", где будет совсем другая "программа обучения". То есть, в этой "школе" нет никакой программы. Просто айтишники делятся богатым опытом своей работы. Великий шофер Шумахер. Если вы считаете, что великий шофер смог бы быстро обучить вас вождению, тогда идите на курсы хилель. Я не буду останавливаться на талантах истерички Бабенко, нет смысла. Если взяли на работу ее, значит таких как она тоже берут. Ищите более профессиональные и серьезные пути и не связывайтесь с кустарями и проходимцами.
Я закінчила курс QA Manual у квітні 2023 року. Мені пощастило потрапити до викладача Юлія Клімук, чому я безмежно рада. Всім раджу саме її! Вона неймовірно віддається своїй роботі, постійно оновлює метод викладання щоб бути кращою, має хист до викладання. Швидко знаходить індивідуальний підхід до кожного студента, вміє мотивувати та надихати. Курс минув дуже швидко саме з легкої руки Юлії. Вона чудово пояснює, використовуючи цікаві, а головне зрозумілі приклади. Її гумор та позитив - невідʼємна частина курсу, що збільшує бажання підключатися до занять.
Спасибо огромное преподавателю! Курс проходил осенью 2022. Материал был подан максимально подробно, я ранее не был связан с программированием, сейчас имею прочный фундамент который помогает развиваться дальше. 10 звезд :)
Я в захваті, дуже крутий викладач Ксенія та ментор Лідія, мені все супер сподобалося))
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image