Володимир Шайтан

Володимир Шайтан

Lead Front-end Developer у One Source

У веб-розробці з 2015-го року, за цей час встиг попрацювати в різних компаніях, в яких займався як Front-end, так і Back-end розробкою.

Також викладав веб-розробку та був тімлідом.

Веду свій Youtube-канал про програмування.

Написати уTelegram: https://t.me/vlad_sha2

Відгуки про викладача

Проходження цього курсу виявилося для мене неймовірно корисним і пізнавальним досвідом. Володимир Шайтан - викладач, який проводив курс, був винятково відмінним професіоналом, здатним чітко та доступно пояснювати матеріал. Отримавши багато важливих та потрібних знань, я особисто відчував, що від кожного заняття отримую не лише теоретичні відомості, а й практичні навички, які можна застосувати у реальних проектах. Викладач виявив глибоке розуміння сфери IT і зумів подати матеріал так, що його легко сприймати. Особливо приємно вразив великий ентузіазм Володимира щодо навчання. Він обожнює свою роботу та завжди готовий поділитися новими знаннями. Читання його статей на різних форумах завжди відкриває для мене щось нове та цікаве. Загальний висновок є дуже позитивним. Ці курси стали відмінною інвестицією в мою освіту та розвитку у сфері IT. Тому я не замислюючись записався на PRO курс, і вже навчаюсь на ньому у найліпшого викладача - Володимира Шайтана.
Отличный курс , преподаватель доступно и подробно объясняет
Курс довольно интересный. Преподаватель адекватный и с юмором. Техподдержка отвечает практически мгновенно и в любое время. Отдельный лайк за кофемашину и постоянно пополняемый запас печенюшек) В общем и целом - рекомендую.
Супер курс ,приобрел много навыков в верстке
Хочу залишити відгук щодо навчання у школі та роботи викладача. Школа насправді забезпечує якісне та доступне навчання у зручних умовах. Стосовно викладача Володимира Шайтана , можу сказати , що це, по-перше, професіонал свого діла, який не тільки працює і викладає, а живе цією справою, по-друге , він дуже вимогливий , бо йому не все одно і він зробить все, щоб учень зрозумів матеріал! Він вміє і зробити зауваження і в той же час підтримати. Я дуже раджу цього викладача всім хто хоче розвиватися у цьому напрямку! Ще раз дякую школі , персоналу , викладачу за знання і їх організацію у наш непростий час! Побачимось ;)
Рада, что выбрала именно эту школу, благодаря этому выбору мне таки повезло попасть к Шайтану. Плюс еще и приятные скидки на следующий курс. Спасибо за мотивацию, большая часть моих сокурсников решили продолжить обучение на курсе про, а это уже о многом говорит про качество подачи материала. И к слову о преподавателе, я впервые встретила человека настолько погруженного в программирование, который болеет за каждого студента и требует результат так, что не остается выбора кроме как найти работу и написать учителю заветное «у меня есть оффер!»
Хочу залишити відгук про викладача Володимира Шайтана, бо вважаю, що саме від викладання залежать враження від пройденого курсу. Якщо ви хочете не просто спробувати себе у даній сфері, а опанувати нову професію, отримати глибокі знання з JavaScript, зрозуміти, як саме "працює" мова, то вам до Володимира. Він приділяє кожній темі стільки часу, скільки необхідно студентам для повного її розуміння. Заняття проходять завжди на позитивній ноті. Викладач дає достатню кількість домашніх завдань, щоб розібратися в темі. Тому хайлі рекомендид, як говорять :)
Вітаю, курс для продовження свого навчання - FrontEnd Pro, обрав так само, як FrontEnd Basic у школі Hillel. Велике дякую організаторам школи, викладачу та ментору за отримані знання та практичні навички! Хочу також відмітити викладача курсу - Володимира Шайтана. Якщо у вас буде вибір викладача - рекомендую обрати саме групу, яку веде Володимир. Має багатий професійний практичний досвід у розробці. І це відчувається після першого заняття. Всі матеріали до занять підготовленні заздалегідь, все дуже інформативно та одразу із застосуванням коду на актуальних прикладах. Загалом курс FrontEnd Pro в рази складніше ніж FrontEnd Basic, але викладач давав весь матеріал поступово, не загружаючи зайвим. Саме завдяки цьому підходу, те що здавалося незрозумілим, крок за кроком, вже через декілька занять та після виконаних домашніх завдань вже сприймалося як прості речі. Не було жодного заняття, яке б закінчилось, якщо залишались якісь ще питання. Якщо треба було, то все терпляче ще раз повторить та пояснить. Володимир Шайтан - вміє навчати, полюбляє навчати та дійсно навчає тих, хто до нього приходить.
Я дуже задоволена викладанням Володимира Шайтана! Я чекала вільного місця на курс близько 3-х місяців через велику кількість бажаючих. Але воно того варте:) Не кожен викладач може донести до студентів матеріал так чітко та влучно. Не кожен викладач надає таку підтримку по питаннях домашніх завдань як Володимир Шайтан. Тому я дуже вдячна за курс:)
Проходження курсів було дуже приємним та корисним досвідом для мене. Від викладача отримували завжди корисну та важливу інформацію, також було багато можливостей для практики. Порівнюючи ці курси із минулими, які я проходила в іншій школі, можна сміливо сказати, що ці курси від викладача виявилися більш насиченими та інформативними. Навчання було більш інтенсивним, а кількість наданої інформації та практичних завдань дозволили мені отримати глибше розуміння предмету.
Рівень професіоналізму викладання - винятковий. Максимально доступно, системно, наочно, ілюстративно, актуально і, до того ж, вкрай friendly. Вищий клас, я в захваті, всім рекомендую.
Закінчив цей курс, був дуже задоволений їм, прийшов на курс вже рохи знаючі якусь базову інформацію і отримав від викладая її проработку і ще дуже багато додаткової інформації яку важко знайти у інтернеті у цікавій і обгрунтованій подачі. Дуже рад що попав саме до Володимира.