Навчання PHP Online

Отримай навички програмування і почни свою кар'єру в IT. Твоє навчання буде проходити тільки з кращими практиками.

 • Чому вам варто стати програмістом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітна плата it-фахівців — найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата програмістів індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це чудово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Ринок IT-розробки широкий: від Front-End, web- і мобільної розробки і до Machine Learning.

 • Ринок праці — весь світ

  Мови програмування універсальні. Роботодавці чекають найбільш затребуваних програмістів у будь-якій країні. Робота програміста з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — обирайте, що вам до душі. У всьому світові напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єрне зростання програміста і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати програмістом — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

Як стати програмістом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері програмування.

 • 1

  Вивчити основи програмування

 • 2

  Вибір мови програмування

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси для програмістів

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері програмування

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Закінчивши курс QA Manual хочу щиро висловити вдячність чудовому Георгію за викладання на такому високому рівні. Варто сказати, що саме від викладача залежать результати та враження від навчання, тому я справді рада, що попала в групу саме до Георгія. Він суперський фахівець, який любить те, що робить і тим, хто хоче, дає можливість отримати сильну базу (та натхнення) для початку кар’єри. Оглядаючись на початок навчання, я згадую, що мала деякі сумніви щодо власної спроможності подолати цей шлях, бо курс – не прогулянка з кавою по парку. Але професійні знання Георгія, чутливість до потреб студентів, здатність пояснювати складні теми та робити їх цікавими, а також почуття гумору та вражаючи ерудиція зробили цей курс по-справжньому незабутнім. Дуже чекаю на інші курси по спеціальності QA від Георгія.
Чудовий викладач. Цікаво, зрозуміло і з гумором викладає матеріал. Час занять пролітає непомітно. Дуже терплячий: видно, що пам'ятає, що значить вчитися. Завжди готовий допомогти із питаннями і проблемами, які неодмінно виникають в процесі навчання.
Це був дуже гарний курс, на цьому курсі був найкращий викладач Аліса, яка ділилася своїм опитом та знанямми, з її виликого професійного досвіду. Курс класний, але відгук для школи, зробіть симулятор чи якусь пісочницу, де можна робити більше практики ) Бажаю успіхів вашій школі, та удачі З повагою Ігор Романенко!
Закінчивши вже другий курс, хочу висловити щирі слова вдячності комп'ютерній школі Hillel, викладачу Олексію Дом'яничу та ментору Олександру Кондратьєву за неймовірно цінний досвід, який я отримав під час проходження курсу Front End Pro. Цей курс виявився чудовим кроком у моєму професійному розвитку. Під керівництвом викладача Олексія Дом'янича я не лише отримав фундаментальні знання в галузі фронтенд-розробки, але також зрозумів суть сучасних технологій та підходів до створення веб-сайтів. Його методи навчання та педагогічний підхід дозволили мені легко освоїти новий матеріал. Також, хотів би подякувати ментору Олександру Кондратьєву. Його безцінна підтримка, поради та відповіді на всі мої питання були дуже цінними. Він завжди готовий був допомогти та надихнути на досягнення нових вершин у розробці веб-сайтів. Завдяки цьому курсу я відчуваю себе значно впевненіше в своїх знаннях та навичках. Я впевнений, що цей досвід стане важливим ресурсом у моїй кар'єрі розробника. Ще раз велика подяка команді Hillel, Олексію Дом'яничу та Олександру Кондратьєву за надзвичайно корисний та цінний курс.
Вітаю, курс для продовження свого навчання - FrontEnd Pro, обрав так само, як FrontEnd Basic у школі Hillel. Велике дякую організаторам школи, викладачу та ментору за отримані знання та практичні навички! Хочу також відмітити викладача курсу - Володимира Шайтана. Якщо у вас буде вибір викладача - рекомендую обрати саме групу, яку веде Володимир. Має багатий професійний практичний досвід у розробці. І це відчувається після першого заняття. Всі матеріали до занять підготовленні заздалегідь, все дуже інформативно та одразу із застосуванням коду на актуальних прикладах. Загалом курс FrontEnd Pro в рази складніше ніж FrontEnd Basic, але викладач давав весь матеріал поступово, не загружаючи зайвим. Саме завдяки цьому підходу, те що здавалося незрозумілим, крок за кроком, вже через декілька занять та після виконаних домашніх завдань вже сприймалося як прості речі. Не було жодного заняття, яке б закінчилось, якщо залишались якісь ще питання. Якщо треба було, то все терпляче ще раз повторить та пояснить. Володимир Шайтан - вміє навчати, полюбляє навчати та дійсно навчає тих, хто до нього приходить.
Закінчив цей курс, був дуже задоволений їм, прийшов на курс вже рохи знаючі якусь базову інформацію і отримав від викладая її проработку і ще дуже багато додаткової інформації яку важко знайти у інтернеті у цікавій і обгрунтованій подачі. Дуже рад що попав саме до Володимира.
Прекрасний викладач Намагалася нам розказати все, що знає) і відповідала на всі наші питання!
Я в восторге!!! 32 занятия, фуух)). В начале они казались мне непосильно длинным путём, но потом превратились в увлекательное путешествие в мир тестирования и IT. И всё, благодаря Георгию. Подача материала, профессионализм, доля юмора и всесторонняя образованность этого преподавателя захватывают с первых же занятий. Да, это не прогулка по парку)), но при поддержке Георгия всё получилось. Если появится курс Automation в его исполнении)), обязательно пойду. Отдельное спасибо поддержке школы за оперативное реагирование и постоянный интерес к тому, всё ли устраивает студента.