Рус Укр

Курси дизайну в Києві

 • Чому вам варто стати дизайнером

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітна плата в IT-сфері для ui ux дизайнера і веб-дизайнера — найвища.

 • Стабільний заробіток

  Середня зарплата графічного дизайнера індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це здорово — бути впевненим у завтрашньому дні!

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи у веб-дизайні буде достатньо. Відкривається широкий спектр можливостей для веб-дизайнера застосувати свої знання: від дизайну сайтів і додатків до візуалізації ігор та спецефектів у кіно.

 • Ринок праці — весь світ

  Роботодавці чекають найбільш затребуваних web-дизайнерів у будь-якій країні. Робота дизайнера з переїздом за кордон, фріланс або аутсорсинг — вибирайте, що вам до душі. У всьому світі напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єра веб-дизайнера і грошове зростання прямо пропорційні досвіду і знанням фахівця. Рамок і обмежень більше немає. Стати веб-дизайнером — це провідні посади, високий дохід і можливість змінити світ. Все у ваших руках.

Як стати веб-дизайнером?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері веб-дизайну.

 • 1

  Вивчити основи веб-дизайну

 • 2

  Вивчити як працюють програми для графічного дизайну, такі як Adobe Photoshop, Figma

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси веб-дизайну

 • 4

  Скласти портфоліо проектів і резюме

 • 5

  Отримати першу роботу IT дизайнера

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Ирина Темчур
Ирина Темчур
Пишу отзыв, утирая горькие слезы от осознания предстоящего расставания😭😭😭(до конца курса осталось всего пару занятий) И в надежде что школа меня таки удочерит🤗 Только в школе Hillel грызть гранит науки можно с таким удовольствием и самоотдачей. Спасибо за это педагогическому таланту и убойному юмору нашего гуру, Ивана Фарафонова. Подача материала в его исполнении легко воспринимается и усваивается. А мастер классы от приглашенных "звёзд" способны встряхнуть самых отъявленных двоечников 😅 В связи с этим хотелось бы упомянуть Великого Инквизитора Алексея Шевелова🔥🔥🔥 Тематический мастер класс "Доминируй! Властвуй! Унижай!", в его исполнении открыл нам новые грани боли и удовольствия.🤤😵‍💫 В перерывах, заботливые сотрудники, особо впечатлительных студентов отпаивают кофе с печеньками и конфетами🍬🍪☕ Высокий уровень мастерства педагогов, уютная атмосфера, команда профессионалов рождают в голове настойчивую мысль : "Требую продолжения"😉 Пойти что ли ещё на один курс записаться?🤔 P.S. Отдельный плюсик к карме и нечеловеческое спасибо Ивану Фарафонову за терпение, понимание и поддержку нашей группы🤗❤️
Артём Алексеев
Артём Алексеев
Отличный курс и преподаватель особенно !
Марина Журавлева
Марина Журавлева
Школа Hillel - пример отличного качественного сервиса в сфере образования. Все очень качественно и продумано до мелочей - теория и практические кейсы на занятии от преподавателя, ДЗ, которое помогает лучше усвоить материал, личный кабинет и рейтинги студентов, которые не дают расслабиться) Все - и преподаватель, и администратор, и hr на протяжении всего обучения были заинтересованы в том, чтобы каждый студент максимально эффективно прошёл обучение и в итоге нашёл работу за которой пришёл.
Катерина Власенко
Катерина Власенко
Школа супер! Тут я отримала не лише теоретичні знання, а й практичні навички роботи з реальними проектами. Курс був сповнений цікавими, структурованими заняттями. Я впевнена, що обов‘язково повернусь сюди щоб підвищити свою кваліфікацію
Александра Кириченко
Александра Кириченко
Курс информативный! Как раз для тех, кто не знает в какой именно сфере себя пробовать. Очень круто что сотрудники школы всегда придут на помощь) крутые преподаватели (но, у каждого студента «свой любимчик» :)). Приятно, что сотрудники школы слышат тебя и делают всё возможное для интересного, качественного, удобного и комфортного обучения)! В целом у меня осталось отличное послевкусие и я рада что выбрала именно школу Hillel)! Благодарю всех;)!
Максим Веретюк
Максим Веретюк
Проходив курс Qa Manual. Дуже задоволений як школою так і викладачем. За весь період навчання небуло жодних організаційних проблем. Даша викладач з дуже високим рівнем знань і головне що в неї є вміння розповісти складні речі простою зрозумілою мовою. Завжди підтримувала зв'язок якщо буди запитання по темі чи по домашній роботі. Матеріал курсу поділений на теоретичну і практичні частинні, по закінченні є розуміння що таке ІТ-сфера і хто такий QA.
Виктор Озерчук
Виктор Озерчук
Большое спасибо школе за полученные знания и опыт, было очень интересно изучать что-то новое для себя. Хочу сказать спасибо моему преподавателю Марине Любченко, всегда подскажет, ответит на все твои вопросы в любое время суток. Была суперская атмосфера - обучатся было в одно удовольствие, отличный преподаватель и крутая группа! Конечно хочу еще сказать огромное спасибо преподавателю английского Виктории Клименко. Ты действительно улучшила мой английский за такой небольшой период времени, первый преподаватель английского в моей жизни, который доходчиво и просто объяснил грамматику, очень крутые и интересные уроки с использованием разных методик, спасибо!
Надежда Ищенко
Надежда Ищенко
Спасибо огромное за курс! Преподаватели профессионалы! Рекомендую всем, кто хочет войти в айти! Все знания которые получила на курсе, применила на практике. Так же, уверяю вас что после курсов в Hillel устроится на работу будет проще простого!
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image