Навчання Дизайн Online для школярів

Сьогодні починати вчитися програмуванню краще у більш ранньому віці. Адже, отримавши основи комп'ютерної грамотності, дитина зможе застосувати їх в будь-якій професії.

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Прошел обучение на курсе Front-End Basic. Впечатления на 100% положительные. Перед этим пробовал изучать HTML и CSS с помощью курсов интерактивных и бесплатных, но они не дают такого мощного результата, поэтому смело рекомендую этот курс как первый шаг. Что касается преподавания, то Валера Хомченко с одной стороны не убегает от сложных (и даже часто дурацких) вопросов, в то же время заставляет думать и искать решения самостоятельно, не оставляя никого из группы без поддержки. Интересное направление с большой долей творчества. Оценивая себя ДО курса и ПОСЛЕ - могу искренне рекомендовать и преподавателя и школу.
Нещодавно пройшла курс Java Basic (викладач: Олексій Оніщенко). Залишись тільки позитивні враження. Високий рівень викладання матеріалу та цікаві домашні завдання, що допомагають краще зрозуміти і запам’ятати пройдений матеріал. Отримані зауваження по ДЗ - це ще одна можливість взнати багато чого корисного. Дуже вдячна Олексію. Після пройденого курсу хочеться не зупинятися і йти далі на Java Pro. Окремо хочеться відзначити зручний застосунок LMS від школи Hillel. Вся необхідна інформація від школи надходить до Стрічки. Інформація цікава і корисна. Служба підтримки швидко відповідає і вирішує всі питання, якщо такі виникають. Бажаю подальшого процвітання школі Hillel!
Записався на курс, щоб отримати орієнтири для зміни профілю діяльності в мережі. У підсумку, ще на середині дистанції вже мав пропозиції по роботі в SMM. Цікава і сучасна подача, актуалізація інформації по ходу справи, постійний фідбек 24/7 - все це дуже допомогло при вивченні курсу!
Дуже класна подача матеріалу, трошки не звична, але дуже жива і справжня, з реальними кейсами і практичними завданнями.
Олга Кравченко

Олга Кравченко

Дуже вдячна викладачам Даніілу і Анні! Курс для новачка не легкий, але викладачі все роблять для того, щоб кожен зрозумів і зміг використовувати знання і навички на практиці ! Я дуже задоволена курсом! З першого заняття з Анною було видно її професіоналізм з фотографією і відео 👍 Данііл крутий викладач! Здається так пояснювати і відповідати на всі запитання ніхто не зможе 😀 Ще раз дякую! Вся інформація, яка була на курсі дуже корисна!
Олена Хомут

Олена Хомут

Висловлюю величезну вдячність Даніілу та Анні за курс Social Media Marketing. Професійні, досвідчені, уважні та доброзичливі. Допомагали та приділяли час навіть у вихідні дні. Курс добре структурований та послідовний. Після завершення відчуваю значне підвищення рівня знань. Бажаю викладачам натхнення та високих професійних досягень. Дякую, що поділились своїми знаннями та напрацюваннями!
Первое друг второе преподаватель. С таким принципом обучает Галина ! Прекрасная подача информации,в не ясных случаях (а таких очень мало) цель для неё дать намек как правильно решить а вложить в голову,детальный разбор,по косточкам разложить все нюансы с которыми столкнулся . В поиске работы страха и сомнений нет поскольку я понимаю что всё далось мне на занятиях отлично и смогу работать .
Курс був чудовий) Після середини курсу працевлаштувалась Бізнес-Аналітиком. Особлива вдячність викладачеві - все було зрозуміло та доступно. На уроках завжди була чудова, дружня атмосфера.
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image