Дар'я Горулько

Дар'я Горулько

SMM Manager у EDS Group

SMM manager в EDS Group, активно розвиваюся в сфері SMM протягом останніх 5-ти років.

За цей час отримала практичний досвід в просуванні великих брендів, інтернет-магазинів, IT-продуктів і особистих брендів. Зараз також активно працюю в статусі фрілансера, допомагаючи дрібному і середньому бізнесу не тільки заявити про себе в соціальних мережах, але і надовго закріпитися в них. Спеціалізуюся на таргетованій рекламі і Рerformance-маркетингу.

За плечима 10-ти річний досвід роботи копірайтером і контент-менеджером. Вивчаю німецьку мову, займаюся волонтерством в притулку для тварин.

Відгуки про викладача

Дякую, за крутий курс. 2 з половиною місяці пролетіли як 2 тижні) Викладач пояснив матеріал максимально просто і доступно. Зацікавив блок з таргету, думаю повернутися в Hilel ще й на курс SMM PRO)

Очень понравилось обучение на курсе smm! Преподавателю Дарье Горулько отдельная благодарность! 😍Даша-прекрасный преподаватель! ❤️Каждое занятие ждала с нетерпением, а домашнее задание выполняла всегда с удовольствием!😍

Проходила курс Social Media Marketing у Дар'ї Горулько. Враження лише позитивні. Дар'я - практик, який дуже добре володіє матеріалом і вміє його передати іншим так, щоб усім було зрозуміло. Було важко, але вона допомогала, відповідала на всі запитання, була на зв'язку майже 24/7. Якщо не було питань, то Дар'я сама їх ставила для перевірки знань. Вона дуже класна спеціалістка, яка завжди підказувала, як краще зробити, які помилки треба виправити та чому. Все сподобалось на курсі. Дякую Дар'ї і всій школі Hillel за чудове навчання.❤️ Рекомендую всім пройти курс з SMM у Дар'ї Горулько!

Дякую за чудовий курс у світ реклами в соц.мережах. Окремі дяка викладачу Даші, за чітке та цікаве викладання інформації, терпіння під час наших запитаннь та готовності допомогти.

Максимум інформації не дивлячись на умови в країні

Закінчив курс SMM, викладач - Дар‘я Горулько. Курс сподобався, дізнався багато корисного, отримав практичні навички. Планую працювати у цьому напрямку. Сподобались заняття - вони були адекватної тривалості і наповнені цікавим потрібним матеріалом. Домашні завдання розроблені таким чином, що б на нього не витрачати весь вільний час.
Iryna Holovach

Iryna Holovach

С удовольствием пишу отзыв :) Курсы очень информативны, профессионально организованы, техническая поддержка на высоком уровне! .. даже нет рекомендаций, чтобы что-то улучшить.. :)
Очень довольна курсом! Моим преподавателем была Даша. Невероятно приятный учитель, все объясняет доходчиво и понятно. Было очень интересно и моментами весело))) Сама школа очень ответственно относится ко всем. Всегда звонит и спрашивает, что понравилось, а что нет. Рекомендую!
Дарья просто супер крутая преподаватель!Весело и легко излагает информацию, всегда на связи и всегда готова помочь.