Укр
Дарья Горулько

Дарья Горулько

SMM Manager в EDS Group

SMM manager в EDS Group, активно развиваюсь в сфере SMM за последние 5 лет.

За это время был получен практический опыт в продвижении крупных брендов, интернет-магазинов, IT-продуктов и личных брендов. Сейчас также активно тружусь в статусе фрилансера, помогая мелкому и среднему бизнесу не только заявить о себе в социальных сетях, но и надолго закрепиться в них. Специализируюсь на таргетированной рекламе и Рerformance-маркетинге.

За плечами 10-ти летний опыт работы копирайтером и контент-менеджером. Изучаю немецкий язык, занимаюсь волонтерством в приюте для животных.

Отзывы о преподавателе

Хочу подякувати Дарії Горулько за дуже цікаве навчання! Їй вдається пояснювати важку інформацію доступними словами ще й розбавляти гумором, що робить навчання дуже комфортним і цікавим. Дуже сподобалось, що вона поділилася з нами власним досвідом, з якими проблемами можна стикатися, як їх вирішувати. Дарія викладач вимогливий, але завжди підтримає і допоможе у вирішенні проблем. Відчувається, що вона дійсно хоче допомогти отримати гарні знання. Дуже дякую)

Преподаватель Дарья сильный специалист, отличный преподаватель, у неё очень чуткий подход к потребностям каждого студента. Я благодарна Дарье за полученные знания🤗

Дякую, за крутий курс. 2 з половиною місяці пролетіли як 2 тижні) Викладач пояснив матеріал максимально просто і доступно. Зацікавив блок з таргету, думаю повернутися в Hilel ще й на курс SMM PRO)

Очень понравилось обучение на курсе smm! Преподавателю Дарье Горулько отдельная благодарность! 😍Даша-прекрасный преподаватель! ❤️Каждое занятие ждала с нетерпением, а домашнее задание выполняла всегда с удовольствием!😍

Проходила курс Social Media Marketing у Дар'ї Горулько. Враження лише позитивні. Дар'я - практик, який дуже добре володіє матеріалом і вміє його передати іншим так, щоб усім було зрозуміло. Було важко, але вона допомогала, відповідала на всі запитання, була на зв'язку майже 24/7. Якщо не було питань, то Дар'я сама їх ставила для перевірки знань. Вона дуже класна спеціалістка, яка завжди підказувала, як краще зробити, які помилки треба виправити та чому. Все сподобалось на курсі. Дякую Дар'ї і всій школі Hillel за чудове навчання.❤️ Рекомендую всім пройти курс з SMM у Дар'ї Горулько!
Дякую за чудовий курс у світ реклами в соц.мережах. Окремі дяка викладачу Даші, за чітке та цікаве викладання інформації , терпіння під час наших запитаннь, та готовності допомогти. Максимум інформації не дивлячись на умови в країні
Закінчив курс SMM, викладач - Дар‘я Горулько. Курс сподобався, дізнався багато корисного, отримав практичні навички. Планую працювати у цьому напрямку. Сподобались заняття - вони були адекватної тривалості і наповнені цікавим потрібним матеріалом. Домашні завдання розроблені таким чином, що б на нього не витрачати весь вільний час.
Iryna Holovach

Iryna Holovach

С удовольствием пишу отзыв :) Курсы очень информативны, профессионально организованы, техническая поддержка на высоком уровне! .. даже нет рекомендаций, чтобы что-то улучшить.. :)
Очень довольна курсом! Моим преподавателем была Даша. Невероятно приятный учитель, все объясняет доходчиво и понятно. Было очень интересно и моментами весело))) Сама школа очень ответственно относится ко всем. Всегда звонит и спрашивает, что понравилось, а что нет. Рекомендую!
Дарья просто супер крутая преподаватель!Весело и легко излагает информацию, всегда на связи и всегда готова помочь.