Ксенія Крилова

Ксенія Крилова

SMM Specialist у EOS Data Analytics

Просуває бренди в соціальних мережах з 2013 року. Працювала з компаніями Ваш Сад, Сади Перемоги, Цитрус та інфлюенсерами.

Вирощує рідкісні отруйні рослини, грає на гітарі, у вільний час займається пауерліфтингом та боксом. Сумує від одноманітності. Натуральний колір волосся — фіолетовий.

Відгуки про викладача

Записався на курс, щоб отримати орієнтири для зміни профілю діяльності в мережі. У підсумку, ще на середині дистанції вже мав пропозиції по роботі в SMM. Цікава і сучасна подача, актуалізація інформації по ходу справи, постійний фідбек 24/7 - все це дуже допомогло при вивченні курсу!
Курс був дуже цікавий та насичений, я дізналась і навчилась багато новому. Процес навчання оранізовано чудово. Хочу подякувати чудовим викладачам Ксенії та Лідії - вони мотиватори 200%! Дякую за їх кожний урок, на яких було все цікаво, змістовно, легко, фідбек до домашок були зрозумілі і вчасно перевірені, завжди були відповіді на незрозумілі питання, допопомога і підтимка під час навчання. Курс мені сподбався! Рекомендую!
Дуже класний курс з наповненням корисної інформації та дружньою атмосферою 🔥Дуже дякую, Ксенії та Лідії, які зробили велику справу та допомогли прокинутись у світ SMM❤️❤️❤️
Сегодня закончился курс, который длился 2.5 месяца. Хочу выразить огромнейшую благодарность преподавателю Ксении и ментору Лидии за знания которые я получила благодаря им😍 А так же за их умение создать дружескую атмосферу на занятиях, не заметила как пролетел курс😁
Мені дуже сподобався курс, дуже змістовний! У мене були очікування щодо отриманної інформації, але курс дав все, що я думала і дуже більше! Ксенія шикарний викладач, вона заряджала позитивом і дуже зрозуміло пояснювала. Лідія була дуже крутим ментором, яка теж дуже гарно пояснювала те, що не було зрозуміло та давала додаткову інформацію.
Я в захваті, дуже крутий викладач Ксенія та ментор Лідія, мені все супер сподобалося))
Це був той випадок, коли не хочеш, щоб навчання закінчувалося! Ксенія дуже зрозуміло і легко навчила тонкощам SMM, розібрали багато кейсів реальних проєктів.
Я в захваті. Курс крутий, а викладачі неперевершені! Не пошкодувала, що пішла саме на цей курс. Дуже сподобалось ком'юніті між викладачем і студентом. Окреме дякую саме школі, що навчаєте новому навіть в такий час)
Вікторія Кокотайло

Вікторія Кокотайло

Довго думала і вибирала куди мені все-таки піти вчиться)

За рекомендаціями друзів обрала Hillel і не пошкодувала. Окреме спасибі нашому викладачеві Ксенії Криловій. За її позитивний підхід і намагання донести якнайбільше інформації)

І звичайно ж дякую всій команді за підтримку після закінчення курсу. Тепер сама рекомендуватиму школу, ну і сподіваюся незабаром зустрінемося на SMM pro)

Анастасия Борисова

Анастасия Борисова

Замечательный курс! Все очень понятно и доступно изложено! Спасибо за такое крутое время обучения!))
Спасибо огромное Ксюше, только приятные эмоции от обучения! Подача, количество информации, ценные фишечки - все круто. Я с нулевыми знаниями пришла, а ушла с большим пониманием этой сферы. Ни разу не пожалела
Добрый вечер всем! Ребята вы в правду крутые!!! Очень много полезной информации которой вы делитесь, не боясь выращенной конкуренции)) что ещё раз подтверждает ваш профессионализм! Благодарю всю команду! Успехов, процветания и мирного неба!