Рус Укр

Курси маркетингу в Києві

 • Чому вам варто стати маркетологом

 • Висока оплата праці

  За даними rabota.ua, заробітні плати в IT-сфері для маркетологів — найвищі.

 • Стабільний заробіток

  Гнучкість професійних компетенцій маркетолога дозволяє мати стабільний дохід. Це і можливість працювати на фрілансі і брати бажану кількість проектів в роботу. Це і робота у великих IT-компаніях, яким для своїх продуктів та оновлень потрібні послуги маркетологів.

 • Можливість планувати своє життя

  Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, які потрібно продати, роботи для it маркетолога буде досить.

 • Ринок праці — весь світ

  Так як IT-ринок глобальний і постійно розвивається завдяки розвитку технологій, то it маркетологи затребувані в усьому світі. У всьому світі напевно існує вакансія саме для вас.

 • Самореалізація в кар'єрі і в житті

  В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єра маркетолога надає можливості розвиватися, працювати з цікавими вам проектами і завданнями, постійно вчитися новому, бути в курсі актуальних тенденцій і ставати частиною прогресивних змін в світі.

Як стати маркетологом?

Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері інтернет-маркетингу.

 • 1

  Вивчити основи інтернет-маркетингу

 • 2

  Освоїти soft and hard skills, якими повинен володіти інтернет-маркетолог

 • 3

  Знайти спеціалізовані курси інтернет-маркетингу

 • 4

  Скласти резюме

 • 5

  Отримати першу роботу в сфері digital маркетинг

Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
 • rocket
  Працевлаштування

  Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

 • clipboard

  Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

 • books

  Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

 • smiling-face-with-sunglasses

  Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

 • globe-with-meridians

  Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

 • direct-hit

  Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

Елена Флерко
Елена Флерко
Курс закінчила ще у грудні 2020 року, але до написання відгуку добралась сьогодні. Курс був онлайн, а викладачем у мене була Людмила Денисенко/ Чепіженко-крутий, практикуючий спеціаліст, ще й викладач від Бога(без перебільшень)!!! Чудові, змістовні лекції, які охоплюють все, що потрібно знати рекрутеру. Окрім теоретичної складовою, багато завдань практичних, надзвичайно корисних. І абсолютно стерте відчуття, що це відбувалось онлайн, бо було цікаво, весело, наче вживу. За цей час я встигла побувати не на одній співбесіді, виконати декілька тестових завдань і на собі відчула, що знання, отримані на цих курсах саме те, що треба і вони абсолютно прикладні, адже,виконуючи тз або вже, безпосередньо, працюючи, я зверталась до колишніх домашок:) Тому, лише найкращі враження та рекомендації від курсу та школи в цілому!
Александра Кириченко
Александра Кириченко
Курс информативный! Как раз для тех, кто не знает в какой именно сфере себя пробовать. Очень круто что сотрудники школы всегда придут на помощь) крутые преподаватели (но, у каждого студента «свой любимчик» :)). Приятно, что сотрудники школы слышат тебя и делают всё возможное для интересного, качественного, удобного и комфортного обучения)! В целом у меня осталось отличное послевкусие и я рада что выбрала именно школу Hillel)! Благодарю всех;)!
Артем Горовой
Артем Горовой
Хочу поблагодарить школу за возможность обучения и за новые знакомства. Также хочу отдельно поблагодарить преподавателей Марину Любченко и Викторию Клименко. Марина, благодарю за переданные знания, терпение и свое время в QA Manual. Это было интересно, поучительно! Ты дала старт, ты всегда будешь первой!!! Огромное спасибо! Виктория, благодарю за лёгкость в объяснение английского языка. Со всех моих преподавателей по английскому ты супер лучшая!
Инна Хильчук
Инна Хильчук
Хочу написать большое спасибо школе Hillel, очень хорошо организован курс, я долго выбирала школу и не ошиблась в выборе.Преподаватель Марина Любченко очень отзывчивая, умная, всегда поможет и все объяснит, поддержка на все 10000% .Огромным плюсом был английский от школы, преподаватель английского Виктория Клименко доходчиво объясняет, занятия очень разнообразные.Спасибо всем вам за новые знания.
Марина Пархоменко
Марина Пархоменко
Добрый день всем! Хочу поделиться своими впечатлениями об обучении в школе. Прежде всего, очень динамичная среда и грамотный персонал, который с большой готовностью поддерживает на каждом этапе обучения. Это чувствовалось уже с первого звонка в школу, а потом приятные впечатления только усиливались. Действительно очень хороший курс Бизнес-анализа, преподаватель Юлия высокопрофессионально, структурированно и понятно давала материалы, максимально поддерживала и вдохновляла своим отношением к данной профессии. А для новичка в IT сфере - это, наверное, самое главное. А также мне удалось найти работу бизнес-аналитика в международной компании в то время, когда я еще только проходила вторую половину курса благодаря HR менеджеру школы Андрею, который посоветовал мне вакансию, очень эффективно связал с работодателем и вел этот вопрос до успешного завершения! Спасибо вам всем огромное! В каждом деле недостаточно быть просто профессионалами, нужно еще иметь душу и преданность делу, и все это действительно о компьютерной школе Hillel.
Сергей Филиков
Сергей Филиков
Прошел курс QA Manual Basic, мне очень понравилось, снова почувствовал себя студентом, только теперь выбор был осознаный и учиться было интересно. Веселая группа, интересные уроки, спасибо Марине) Практические занятия. Благодаря карантину попробовали и удаленное обучение и оказалось, что в нем нет ничего страшного и много своих плюсов. Отдельный great thanks за дополнительный курс английского с Викторией, было очень интересно и весело, как говорится ждал каждый урок как праздник, и не хотелось что бы курс заканчивался. Спасибо всем за помощь, и удачи в поиске работы.
Валерий Чаленко
Валерий Чаленко
Спасибо за ваши старания
Виктория Тицкая
Виктория Тицкая
Спасибо компьютерной школе Гилель за подход к образовательному процессу. Отельная благодарность преподавателю Виктории Гюменюк за отдачу и профессионализм. Для меня она стала настоящим ментором.
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image