Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Рус Укр

  Курси маркетингу

  • Чому вам варто стати маркетологом

  • Висока оплата праці

   За даними rabota.ua, заробітні плати в IT-сфері для маркетологів — найвищі.

  • Стабільний заробіток

   Гнучкість професійних компетенцій маркетолога дозволяє мати стабільний дохід. Це і можливість працювати на фрілансі і брати бажану кількість проектів в роботу. Це і робота у великих IT-компаніях, яким для своїх продуктів та оновлень потрібні послуги маркетологів.

  • Можливість планувати своє життя

   Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, які потрібно продати, роботи для it маркетолога буде досить.

  • Ринок праці — весь світ

   Так як IT-ринок глобальний і постійно розвивається завдяки розвитку технологій, то it маркетологи затребувані в усьому світі. У всьому світі напевно існує вакансія саме для вас.

  • Самореалізація в кар'єрі і в житті

   В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Кар'єра маркетолога надає можливості розвиватися, працювати з цікавими вам проектами і завданнями, постійно вчитися новому, бути в курсі актуальних тенденцій і ставати частиною прогресивних змін в світі.

  Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

  • Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
  • Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
  • Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
  • Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
  • Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
  • Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
  • Працевлаштування

   Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

  • Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

  • Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

  • Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

  • Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

  • Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

  Дуже вдячний Hillel за навчання, отриману інформацію, а особливо Артему. Артем шикарний викладач, уміє мотивувати і доступно подавати матеріал. Якщо у когось буде сумнів йти до Артема на заняття - без сумніву 100% йти!
  Курс отличный: структурирован, хорошо продуман, логичен и понятен. Есть акцент на все нужные моменты, которые могут понадобится в работе. Анна очень хорошо преподносила информацию, всегда была подготовлена и открыта для группы, готова была отвечать на вопросы и дополнительно объяснять.
  Нещодавно закінчила курс по SMM. Враження позитивні. Хочеться відмітити сильну віддачу викладачів, які намагаються максимально точно донести до студентів лише актуальну і потрібну у професії інформацію. Майже цілодобовий фідбек, багато порад, досвіду, лайфхаків. Атмосфера школи сама змушує всмоктувати в себе знання як губка) Керівництво не байдуже до успішності своїх учнів, завжди цікавляться, чому не виконане те чи інше завдання і допомагають знайти рішення і забезпечити максимально комфортні умови для виконання. Завжди на одній хвилі - коли навчання в кайф 💙
  Привесную! Условно поделю курс на несколько частей. 1. Преподаватель. Константин суперопытный PM, но что еще важнее, опытный преподаватель. Hаботал с группой на высшем уровне, интересно рассказывал, отвечал на ВСЕ вопросы. 2. Программа курса - очень порядочно. И все же хотел, чтобы бы курс был дольше и глубже. Надо доучивать отдельно такие разделы: Администрирование Jira, технические знания, Confluence, опыта SCRUM. Здорово бы здорово трансформировать обучение в обязательную защиту проекта, части которого формируется последовательными занятиями. 3. Администрация. От оператора до директора - все супер! не имею понятия как работает система обучение ребят такого уровня. Скорее всего секрет в том, чтобы сразу брать крутых:) 4. Переход на дистанционку. Однозначно хуже, чем в живую. Совсем другой уровень контакт и вовлечения. Тем не менее LMS + ZOOM позволили очень комфортно закончить курс. Очень благодарен за обучение! Рекомендую Константина и Школу Hillel!
  Нигде в своей жизни не видел такого хорошего подхода к обучению людей!никогда не думал,что можно так качественно и быстро обучиться тому,что учат в универе 5лет!
  Знайома з IT Hillel School з грудня 2018 року, коли прийшла навчатися на курс Front End Basic. Після пішла відразу на курс Front End Pro і у жовтні 2019 закінчила. Тут все на вищому рівні - викладачі, адміністрація, директор. Окремо хочу відмітити викладача Валерія Тернавського - Ви супер! Якщо ви досі в пошуках комп'ютерної школи, то не вагайтеся - приходьте в IT Hillel School - вони круті!
  Хочу выразить огромную благодарность за интересный, полезный и очень познавательный курс, и порекомендовать всем, кто еще думает, данную компьютерную школу, в частности курс по бизнес-анализу. Выбирая сам ориентировался на практические занятия, а не на читку лекций, что можно просто, при желании, найти на youtube, и не прогадал. Уже после 12-го занятия полученных знаний (+самостоятельная работа дома) хватило, чтоб пройти собеседование и сменить должность на желаемую - Business Analyst. Также отдельно хочу поблагодарить преподавателя курса @Александр Шолда - абсолютный профессионал своего дела с огромным личным опытом в этой отрасли. Рекомендую узнать когда будет набор именно в его группу (хотя со всеми преподаватели по данному направлению не знаком, но в данном случае это гарантия 100% качества)
  Работаю отлично, как и учат, радует что обучают работающие на реальных проектах и в ІТ компаниях преподаватели. Готовы разжёвывать и объяснять, мотивируют спрашивать и учится не только в учебном классе. Спасибо вам!))

  Придбати подарунковий сертифікат

  Gift certificate background image Gift certificate background image