Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Рус Укр

  Курси менеджменту

  • Чому вам варто стати менеджером

  • Висока оплата праці

   За даними rabota.ua, заробітні плати в IT-сфері для менеджерів, HR менеджера і product менеджера — найвищі.

  • Стабільний заробіток

   Середня зарплата менеджера в IT-компанії індексується відповідно до курсу долара. Падіння гривні, інфляція і зниження ціни за барель нафти не зможуть істотно вплинути на ваш рівень життя. Як це здорово — бути впевненим у завтрашньому дні!

  • Можливість планувати своє життя

   Розвиток IT-сфери в Україні буде і далі зростати гігантськими темпами. Поки людям потрібні запрограмовані машини, роботи буде достатньо. Відповідно IT менеджмент буде затребуваний у компаніях.

  • Ринок праці — весь світ

   IT-компанії часто працюють з розподіленими командами. Тому IT менеджери можуть працювати з командами віддалено, вести фріланс-проекти в інших країнах і отримувати оффер з релокейтом. У всьому світі напевно існує вакансія саме для вас.

  • Самореалізація в кар'єрі і в житті

   В IT-індустрії успіх залежить тільки від вас. Шлях IT менеджера надає можливості розвиватися, постійно вчитися новому, бути в курсі актуальних тенденцій управління та ставати частиною прогресивних змін у світі.

  Як стати менеджером в IT?

  Які кроки необхідні для того щоб стати затребуваним фахівцем в сфері менеджменту в IT.

  • 1

   Вивчити основи менеджменту

  • 2

   Освоїти soft and hard skills, якими повинен володіти IT менеджер

  • 3

   Знайти спеціалізовані курси IT менеджменту

  • 4

   скласти резюме

  • 5

   Отримати першу роботу в сфері менеджменту в IT

  Переваги навчання у Комп'ютерній школі Hillel

  • Групи по 14 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
  • Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
  • Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
  • Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання - своєчасне рішення.
  • Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
  • Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
  • Працевлаштування

   Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

  • Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

  • Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

  • Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

  • Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

  • Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

  Наталия Дербенцева
  Наталия Дербенцева
  Якщо моя думка важлива для вас, то скажу що курсом задоволена на 9 з 10. Мені не вистачило певних практичних занять, з якими мала мету розібратись. Це адаптація макетів, об'єктивно, то 100% кожен з нас буде отримувати таку задачу. Поверхневі 5-10 хв теорії про адаптацію я б із задаволенням замінила на повноцінну лекцію та практичну роботу. От наприклад 2-х годинна лекція про етику в дизайні не погано б могла здати позицію на користь одного з більш актуальних навиків. Ще не встигла повноцінно попрацювати на позиції UI/UX, а задачу адаптувати макети отримувала неоднократно і... уви, принцип адаптації розумію поверхнево в теорії. Приклад, який я навела, тобто адаптація - це один зі скілів, що об'єктивно я не отримала. Загальна програма курсу дуже навіть продуктивна і не про 'воду'. Дає змогу розібратись в структурі процесів створення продукту. Що не вистрачило на курсі - це комунікації. Ми не бачили роботу один одного, а це корисно. Це мотивує, дає можливіть побачити і виправити помилки, порівняти себе з іншим і вдосконалитись. Це надихає) і суть офлайн курсу, в моєму розумінні, полягає команді. Хочу сказати дякую викладачу і всій команді школи. Якщо в мене буде така потреба, то я із задаволенням виберу Hillel повторно. Вже активно рекомендую вас своїм друзям і от одна подруга зараз приймає рішення що до навчання. Успіхів вам і мені теж)))
  Алена Колесниченко
  Алена Колесниченко
  Преподавателя рекомендую в первую очередь. Подход к самому процессу обучения, вовлеченность в проекты студентов. Столько, только Саша кроптела над каждым нашим проектом - неоценимый вклад и очень крутая поддержка. Программа курса максимально полезная, без воды и лирики от человека, практикующего это все ежедневно. Максимально. рекомендую )
  Володимир Бучинський
  Володимир Бучинський
  Спасибо Славе за отличный курс Manual QA. Один из немногих преподавателей в IT, которого очень интересно слушать!)
  Юлия Слабодинская
  Юлия Слабодинская
  Прошла курс QA Manual (05.2020 - 09.2020). Спасибо школе Hillel за предоставленную возможность обучения новой профессии! Вся команда школы без исключения внимательна и доброжелательна к студентам. Отдельно хочется поблагодарить преподавателя Вячеслава Сахарова. Очень разносторонний преподаватель, обладающий хорошими знаниями не только в области тестирования. Несмотря на сложность некоторых тем, информация была преподнесена интересно и очень доступно. Большое количество времени уделяется практическим заданиям, что крайне положительно влияет на процесс обучения в целом. На протяжении всего времени ни один вопрос не остался без внимания. Также огромный плюс, что преподаватель является действующим специалистом, поэтому до студентов доносится самая полезная и актуальная информация. Школе и преподавателю 5+. Спасибо!
  Антон Уманець
  Антон Уманець
  Курс був непростим , але завдяки старанням та постійному фідбеку Артема,знання здобувалися. Позитивна та комунікабельна людина , яка віддала більшість своїх знань по python, час пролетів дуже швидко і треба іти далі . Хочу подякувати Артему та Школі Hillel,все було дуже зручно та зрозуміло.
  Дмитрий Недоколятый
  Дмитрий Недоколятый
  Окончил курс 'Introduction Python' в IT школе Hillel. Курс был интересным и познавательным. За 2 месяца обучения разобрали базовые типы данных, операции с ними, способы передачи данных от пользователя в программу, исключения и их обработку, а также - многое другое. Ознакомились с основами линейной, процедурной, объектно-ориентированной и функциональной парадигмы программирования на языке 'Python'. В процессе обучения знакомились с основами таких библиотек 'Python' как 'numpy', 'pandas', 'math', 'cmath', 'argparse', 'logging', 'json', 'opencv-python', 'itertools', 'functools', 'datetime', 'nltk', 'sqlite3' и прочих. По мере необходимости важные аспекты в изучении определенной темы всегда освещаются. Но в случае возникновения дополнительных вопросов имеется возможность обсудить их между занятиями с преподавателем. Отмечается стремление научить практическим и востребованным в работе основам программирования на языке 'Python'. А в качестве дополнительной информации часто публикуются ссылки на статьи и публикации на релевантную тематику, упоминаются популярные книги и прочие источники для углубленного теоретического изучения данного языка программирования. Курс рекомендую людям не знакомым со сферой IT и программированием и/или незнающим языка Python, но желающим познакомится с его основой. "Introduction to Python" позволит выработать навыки дальнейшего самостоятельного освоения языка программирования, обработки тематических материалов по 'Python' и обучит базовым принципам работы с модулями, классами, функциями и прочими объектами кода.
  Татьяна Богачева
  Татьяна Богачева
  Все очень понравилось. Особенно хочу отметить преподавателя по SEO - Дмитрия Попрядухина, и преподавателя по КМС и Поиску - Александра Омельяненко. Очень классно подают материал, и рассказывают как бывает на практике с примерами.
  Олександр Юрійович
  Олександр Юрійович
  Введение в профессию очень важно, так как первый шаг всегда самый сложный. Спасибо огромное Александру Юшко за помощь и терпение в освоении java и совершенных первых шагов в направлении мечты. Всегда очень позитивно, познавательно и основательно. Просто и интуитивно понятно. Буду рад вернуться на java elementary!!

  Придбати подарунковий сертифікат

  Gift certificate background image Gift certificate background image