Aннa Батура

Aннa Батура

HRBP у Sparkybit

Працюю у HR сфері з 2011 року. Починала свій шлях як офіс-менеджерка та рекрутерка у таких сферах, як автобізнес та HoReCa. Формувала команди у найбільшому у світі єврейському комплексі Менора та у ГРК Bartolomeo Best River Resort у Дніпрі.

Останні 7 років працюю у IT. Пройшла шлях від сорсерки на фрілансі до HRD у продуктовій компанії Poster. Зараз у ролі HRBP вибудовую процеси за нуля в компанії Sparkybit.

Великий досвід формування команд, побудови внутрішньої культури, всіх HR процесів компанії та стратегії HR відділу. Керувала командою до 10 осіб. Викладала у двох школах — школі рекрутингу та SkillUp. Консультирую компанії з питань побудови HR процесів.

Відгуки про викладача

Nataliia Vasyliuk

Nataliia Vasyliuk

Дякую за цей чудовий курс! Особливо вдячна Вікторії , викладачу по рекрутингу і Ані, викладачу по HR, за професійний підхід та дуже цікаві лекції! Вже рекомендувала і однозначно буду рекомендувати школу Hillel за якісне і професійне навчання! Ще раз щиро дякую і бажаю нових можливостей і процвітання!
Дещо затягнута програма, незрозумілий вибір технічного блоку. Завершення курсу здалося дивним і зіпсувало враження. Викладачі супер, отримала багато практичних навичок.