Вадим Друмов
директор Комп'ютерної школи Hillel

Привіт, друзі!

Мене звуть Вадим Друмов, я керівник Комп'ютерної школи Hillel.

IT-індустрія — найперспективніший, крутий напрямок, який швидко розвивається, і я хочу, щоб наша Школа удосконалювалася з таким самим темпом. Ми з командою Hillel IT School робимо для цього все можливе і постійно впроваджуємо в роботу Школи інноваційні підходи: як у процес навчання, так і у взаємодію зі студентами. Наш внутрішній IT-відділ систематично розробляє продукти, які покликані на якісному рівні покращувати і спрощувати доступ до інформації всіх учасників навчального процесу.

Наша команда і я особисто піклуємося про те, щоб перебування в Школі наших Студентів, Випускників і Викладачів було максимально комфортним і продуктивним. Найчастіше допізна засиджуюся на роботі, спостерігаю за ходом занять і намагаюся знайти місця, де ми можемо стати краще.

На цій сторінці ви можете знайти статті та короткі відео. Їх мета — допомогти людям, які хочуть пов'язати своє життя зі сферою IT, визначитися з вибором і розуміти, чого чекати від навчання і як ефективніше розподіляти свої ресурси. У Telegram-каналі Школи, який я веду самостійно, теж багато корисної інформації, більшість з якої я перевіряю на особистому досвіді, ну і, звичайно, там я ділюся найважливішими подіями з життя Школи.

Кожен день ми працюємо для того, щоб ставати кращими, і робимо це для вас!

Может ли учебное заведение гарантировать трудоустройство?
Как выбрать IT-школу
Можно ли попасть в IT без английского языка?