Навчання Python для школярів Online

Сьогодні починати вчитися програмуванню краще у більш ранньому віці. Адже, отримавши основи комп'ютерної грамотності, дитина зможе застосувати їх в будь-якій професії.

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Вітаю. Хочу порекомендувати школу тим, хто ще вагається. Я прослухала два курси :FrontEnd Basic та FrontEnd PRO. Про Basic писала відгук. Повторюсь, що задоволена :) Такі ж враження маю і від курсу PRO. • Організація навчання школою: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ • Викладач курсу Олексій Дом‘янич професіонал своєї справи, спокійний, врівноважений, терплячий. Завжди знав відповідь і не стомлювався повторити, якщо це потрібно. На кожній лекції запитував чи є питання по домашньому завданні чи по попередній темі. Роз’яснював. Показував як працює той чи інший код на практиці, у робочих проєктах, а не лише в теорії. Не вимикав заняття одразу, як тільки вийшов час. Якщо були питання, які потрібно розкрити глибше, то він затримувався і пояснював. Також мали комфортну атмосферу в групі Telegram. Якщо у вас буде вибір викладача курсу - рекомендую обрати групу, яку веде саме Олексій. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ • Ментор Олександр Кондратьєв також залишив чудові враження. На попередньому курсі не було менторства і я спочатку розгубилася, але потім побачили переваги. Менторські лекції були також гарно структуровані, Олександр спочатку проводив питання-відповідь по пройденим темам. Пояснював теоретичні прогалини. А інша частина менторського заняття проходила у практиці. Після перевірки дз також залишав розгорнуті коментарі. То ж як виявилося, коли на курсі є і викладач, і ментор - це значно краще. Адже ми отримали ще + 5 додаткових практичних занять. І ще одну точку зору на певні дискусійні питання. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Загалом, як бачите, курсом дуже задоволена. За перше місце отримала бонус - знижку 3000 грн на наступні курси.
Дуже класна подача матеріалу, трошки не звична, але дуже жива і справжня, з реальними кейсами і практичними завданнями.
Цікавий курс. Охопили багато сервісів. Навчилися використовувати різноманіття можливостей Django. Дуже сподобалось.
Первое друг второе преподаватель. С таким принципом обучает Галина ! Прекрасная подача информации,в не ясных случаях (а таких очень мало) цель для неё дать намек как правильно решить а вложить в голову,детальный разбор,по косточкам разложить все нюансы с которыми столкнулся . В поиске работы страха и сомнений нет поскольку я понимаю что всё далось мне на занятиях отлично и смогу работать .
Нещодавно я закінчила курс Social Media Marketing з Олексієм Дворніком і залишилася задоволена🤩 Максимально крутий, талановитий викладач, професіонал своєї справи з колосальним досвідом. За почуття гумору - окрема зірочка⭐️ Величезне дякую за Олексієві за його людяність, віддачу та цілодобову підтримку🫶🏻 Жодне питання не залишилося без уваги. Також дякую школі за зручну організацію процесу в LMS, приємні бонуси та можливість навчатися онлайн з будь-якої точки світу у такий нелегкий час. Слава Україні!💙💛
Крутий курс, цікаве та зрозуміле викладення матеріалу, завдання на основі реального проекту
К преподавателю никаких замечаний, материал доносится очень понятно. Вопрос один: с какого века сам хиллель взял структуру этого курса? Сперва я думала, что это преподаватель застрял далеко в нулевых, но выяснилось, что он на нормальном стеке оплошает. Ну ребята… абсолютно весь курс посвятить Джанго с рендерингом страницы на беке? Как в php нулевых? Это вообще как? Пара занятий уделилась Джанго ресту, фастапи и фласку. Курс просто бросила на первой трети, так как ждала чего-то приближенного к нормальной работе бекендера. Полезные уроки - последние пять наверное. На этом всё. Мнение мое знакомые питонисты, работающие не европейском рынке, разделяют. Крайне советую пересмотреть курс, если вам конечно важно идти в ногу со временем, а не просто получать деньги. Потому что когда видишь название «пайтон про», то думаешь о паттернах, архитектуре, современных стеках. А получаешь рендеринг хтмл страницы на беке. Это мое мнение.
Большое спасибо преподавателю Ольге Смирновой за доступную и понятную подачу материала. Курсом очень довольна. Удобно то, что в любой момент можно пересмотреть урок, найти нужную инфу по темам, довольно много дополнительного полезного материала. Рекомендую всем!
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image