Навчання Front-end Online для школярів

Сьогодні починати вчитися програмуванню краще у більш ранньому віці. Адже, отримавши основи комп'ютерної грамотності, дитина зможе застосувати їх в будь-якій професії.

Переваги онлайн-навчання в Комп'ютерній школі Hillel

 • man-raising-hand
  Групи по 17 осіб Викладач приділяє час кожному студенту.
 • nerd-face
  Викладачі практики У нас викладають тільки практикуючі фахівці з топових IT-компаній.
 • briefcase
  Система особистих кабінетів Ефективне і зручне навчання.
 • speech-balloon
  Оперативна служба підтримки студентів Термінові питання — своєчасне рішення.
 • videocassette
  Доступ до відеозаписів занять Записи уроків залишаються у студентів після закінчення навчання.
 • hammer
  Практичні заняття Велика частина занять орієнтована на практику.
Відгуки випускників цього курсу

1500+ відгуків з середньою оцінкою 4.93 на Google картах у наших філій

Марк Зерєв

Марк Зерєв

Курс з власних відчуттів пройшов швидко та дуже цікаво. Дякую викладачам Даніілу та Анні, кожен з них дуже чітко, змістовно та цікаво розповідав свій матеріал. Окрема подяка Даніілу за купу корисних додаткових джерел інформації та дуже зручну візуалізацію контенту. (ваші таблиці кльові :3)
Один из лучших преподавателей - с первого занятия увидел, что человек - профессионал! Отлично поставленная речь, дикция, манера подачи заставляет даже самого принципиального человека проникнуться душой к Лиане. Никогда не видел такой вовлеченность в процесс обучения - Лиана готова прийти на помощь, жертвуя своим временем сверхурочно! С удовольствием поддерживал бы теплые отношения и встретился бы вживую поболтать про проджект менеджмент.
Рада, что попала на курс именно к Лиане. Ее манера подачи материала, опыт и отношение к ученикам дают огромный толчок двигаться дальше, брать и делать, верить в себя и не сомневаться ни в чем. Уроки были динамичными и интересными, с большим количеством реальных кейсов из практики, за что отдельная благодарность!
Kateryna Shyianova

Kateryna Shyianova

В цілому, дуже змістовний курс. Але б хотілося більше практики з Kubernetes, та систем моніторингу, таких як ELK, Prometheus etc, CI/CD інструментів, таких як gitlab/github
Первое друг второе преподаватель. С таким принципом обучает Галина ! Прекрасная подача информации,в не ясных случаях (а таких очень мало) цель для неё дать намек как правильно решить а вложить в голову,детальный разбор,по косточкам разложить все нюансы с которыми столкнулся . В поиске работы страха и сомнений нет поскольку я понимаю что всё далось мне на занятиях отлично и смогу работать .
В течении всего курса было много практики и хорошей теории, отдельная благодарность преподавателю Галине за ясное и качественное изложение материала.
Олександр з легкістю пояснював усi найскладніші теми, з якими ми стикалися протягом усього курсу. Для цього до кожного заняття він самостійно готував презентацію, щоб якомога зрозуміліше пояснити певну тему групі. Особливо вражає той факт, що Олександр завжди надавав цінний фідбек щодо виконаних домашніх завдань. Він не тільки вказував на помилки, але також пропонував конструктивні поради щодо їх виправлення. Крім того, варто зазначити, що Олександр завжди виділяв час для додаткових пояснень, коли в нас виникали питання. Якщо ви вибираєте "Java Pro" і бачите Олександра викладачем курсу, не сумнівайтеся і відразу бронюйте місце, поки воно ще є 🙂
Закончила курсы Front-End Basic. Очень благодарна школе и своему преподавателю Ольге Смирновой за терпение и понимание. Спасибо за профессионализм школы и подход к студентам преподавателей. Очень довольна, буду рекомендовать школу своим друзья и знакомым.
Придбати подарунковий сертифікат

Придбати подарунковий сертифікат

Gift certificate background image Gift certificate background image