Укр Рус
Данііл Вем

Данііл Вем

Кризис-маркетолог. Засновник у SMM Cluster

Засновник SMM Cluster, таргетолог, маркетинг стратег, автор курсів з SMM та інтернет маркетингу, автор інструментів для маркетологів.

У інтернет маркетингу із 2014 року. З 2015 року заснував з партнером агентство з таргетованої реклами. У 2018 році запустив самостійний проект SMM Cluster та впровадив методологію кризис маркетингу в роботу з клієнтами.

Веде курс

SMM Pro
advancedOnline

Відгуки про викладача

Тільки-но закінчив курс SMM PRO. Отримав від навчання не тільки якісні нові знання у сфері таргетованої реклами, а ще й багато необхідних для роботи інтернет-маркетолога цікавих бонусів, та й просто задоволення від процесу. 1. Чудовий викладач Данііл. Професійність та Людяність. Супер подача матеріалу та постійний зворотний зв'язок. Жодне питання не залишилось без змістовної розгорнутої відповіді. 2. Дуже грамотно побудована структура курсу 3. Цікаві змістовні заняття 4. Багато цікавих бонусів 5. Зручна Система управління навчанням (LMS) Раджу всім, хто ще вагається щодо цього курсу!
Закінчила курс SMM PRO. Дуже задоволена, оскільки давно хотіла вивчити таргетинг. Дуже круті і змістовні заняття, багато бонусів від викладача і класно побудована структура самого навчання. Окреме дякую Даніілу за постійний зворотній зв`язок))
Юлія Малішевська

Юлія Малішевська

Хочу сказати велике дякую, я довго вагалась та обирала школу, адже це для мене зовсім нова ніша) Та викладачі зробили все для того, щоб було комфортно навчатись, також завдяки бонусами, є стимул завжди виконувати дз, окрема дяка за їх терплячість. Сам курс побудований досить грамотно і логічно, не було каші в голові, а навпаки, з кожним заняттям добудовувалась картинка в голові. Вже намітила собі наступні курси, однозначно в цій школі😅😌
Антоніна Соляннікова

Антоніна Соляннікова

Дякую за курс і Данила Вем, і Анна Зорі. Дуже пізнавально та корисно. Буду передивлюватися знову і знову уроки, тому що дуууже інформативно.
Яна Загарий

Яна Загарий

Очень понравился курс,спасибо за знания!!!Большое спасибо преподавателям!!!
Марія Максименко

Марія Максименко

Дякую, дуже сподобався курс. Я і не чекала що буде так багато інформації, тому мені треба ще декілька разів передивитись весь матеріал який в мене залишається)
Анастасія Люнгвиць

Анастасія Люнгвиць

Ось і закінчився курс Socail Media Marketing в Hillel. Якість занять, кількість додаткових матеріалів, підтримка і допомога викладачів перевершили мої очікування. Інформація подається структуровано і продумано до найменших деталей. Дякую викладачам, Даніілу і Анні, за цілодобову підтримку, практичні рекомендації і навички. Я дуже рада, що зробила правильне рішення і пішла навчатись в школу Hillel.
Aнастасія Мациєвська

Aнастасія Мациєвська

Дякую Hillel IT school за змогу навчатися новому з найкращими викладачами. Кожне заняття було по-своєму цікавим. Викладачі ділилися своїм досвідом, факапами та класними лайфхаками, що однозначно допоможе у майбутньому. Якщо були якісь питання, нам тут же пояснювали і ми завжди були на зв'язку з викладачами в чаті.
Ксенія Дяченко

Ксенія Дяченко

Дякую Вам IT School Hillel за можливість опанувати новий напрямок в такі важкі для країни і кожного по одинці часи. Окремо хочу відмітити Даніїла і Ганну, вчителів які не оминули своєю увагою жодного питання, які були на зв’язку більше ніж потрібно, які давали фідбеки і штурмували мій мозок, щоб він працював в потрібному напрямку.
Анна Лісецька

Анна Лісецька

Очень информативный и интересный курс, много дополнительного материала. Спасибо преподавателям за хорошие объяснения и помощь в выполнении домашки. Было приятно у них учиться!
Александра Медведенко

Александра Медведенко

Когда сдала последнее дз по курсу смм и аж плакать хочется, чего я совсем не ожидала😅 За эти 20 занятий было многое и пропуски, и выгорание, и апатия, и игнорирование состояния чтобы сделать дз, но этот проект стал каким-то близким. И я не могу сказать, что мне не понравилось. Единственное, что сейчас у меня новый виток в жизни и ощущение потерянности "А что делать дальше?" И вот настал последний урок и я совсем не хочу прощаться. Я знаю, что не самая идеальная ученица, но я благодарна Вам за этот опыт, который в любом случае пригодится
Мая Абдулкарим

Мая Абдулкарим

Мне очень все понравилось, все было четко и понятно. Благодарна преподавателям за их помощь, а также за их комментарии под домашними заданиями. Даниил и Аня хорошие преподаватели, которые четко понимают свою работу.