Укр Рус
Анна Зорі

Анна Зорі

Власниця бренду ZoriBag, спеціалістка з візуального стилю в Instagram у Zori.bag

Мій досвід фотографа розпочався у 2010 році, коли я почала займатися комерційною предметною зйомкою для інтернет-магазину фотокамер, а у 2012 — прогулянковими фотосесіями та лавсторі зйомками.

З 2015 по 2017 рік була власницею інтернет-магазину подарунків у Instagram, який об'єднав мою любов до створення живих фотографій та досвід у комерційній зйомці. Саме з цим проектом я зрозуміла, що мій улюблений напрямок у фотографії — створення гармонійної стрічки в Instagram та фотографії для соцмереж у цілому.

З 2016 по 2018 рік працювала в агентстві Expecto SMM як фотограф та консультувала щодо ведення стрічки в Instagram.

У 2019 році заснувала свій бренд сумок ZoriBag, в якому маю можливість відразу тестувати на ефективність різні хитрощі у фото- та відео-подачі товару.

Пишаюся, що можу дати студентам Hillel нові знання не лише з перспективи фотографа, а й підприємця: тобто, як робити візуал не лише добрим, а й максимально ефективним для бізнесу вашого клієнта.

Відгуки про викладача

Юлія Малішевська

Юлія Малішевська

Хочу сказати велике дякую, я довго вагалась та обирала школу, адже це для мене зовсім нова ніша) Та викладачі зробили все для того, щоб було комфортно навчатись, також завдяки бонусами, є стимул завжди виконувати дз, окрема дяка за їх терплячість. Сам курс побудований досить грамотно і логічно, не було каші в голові, а навпаки, з кожним заняттям добудовувалась картинка в голові. Вже намітила собі наступні курси, однозначно в цій школі😅😌
Антоніна Соляннікова

Антоніна Соляннікова

Дякую за курс і Данила Вем, і Анна Зорі. Дуже пізнавально та корисно. Буду передивлюватися знову і знову уроки, тому що дуууже інформативно.
Яна Загарий

Яна Загарий

Очень понравился курс,спасибо за знания!!!Большое спасибо преподавателям!!!
Марія Максименко

Марія Максименко

Дякую, дуже сподобався курс. Я і не чекала що буде так багато інформації, тому мені треба ще декілька разів передивитись весь матеріал який в мене залишається)
Анастасія Люнгвиць

Анастасія Люнгвиць

Ось і закінчився курс Socail Media Marketing в Hillel. Якість занять, кількість додаткових матеріалів, підтримка і допомога викладачів перевершили мої очікування. Інформація подається структуровано і продумано до найменших деталей. Дякую викладачам, Даніілу і Анні, за цілодобову підтримку, практичні рекомендації і навички. Я дуже рада, що зробила правильне рішення і пішла навчатись в школу Hillel.
Aнастасія Мациєвська

Aнастасія Мациєвська

Дякую Hillel IT school за змогу навчатися новому з найкращими викладачами. Кожне заняття було по-своєму цікавим. Викладачі ділилися своїм досвідом, факапами та класними лайфхаками, що однозначно допоможе у майбутньому. Якщо були якісь питання, нам тут же пояснювали і ми завжди були на зв'язку з викладачами в чаті.
Ксенія Дяченко

Ксенія Дяченко

Дякую Вам IT School Hillel за можливість опанувати новий напрямок в такі важкі для країни і кожного по одинці часи. Окремо хочу відмітити Даніїла і Ганну, вчителів які не оминули своєю увагою жодного питання, які були на зв’язку більше ніж потрібно, які давали фідбеки і штурмували мій мозок, щоб він працював в потрібному напрямку.
Анна Лісецька

Анна Лісецька

Очень информативный и интересный курс, много дополнительного материала. Спасибо преподавателям за хорошие объяснения и помощь в выполнении домашки. Было приятно у них учиться!
Александра Медведенко

Александра Медведенко

Когда сдала последнее дз по курсу смм и аж плакать хочется, чего я совсем не ожидала😅 За эти 20 занятий было многое и пропуски, и выгорание, и апатия, и игнорирование состояния чтобы сделать дз, но этот проект стал каким-то близким. И я не могу сказать, что мне не понравилось. Единственное, что сейчас у меня новый виток в жизни и ощущение потерянности "А что делать дальше?" И вот настал последний урок и я совсем не хочу прощаться. Я знаю, что не самая идеальная ученица, но я благодарна Вам за этот опыт, который в любом случае пригодится
Мая Абдулкарим

Мая Абдулкарим

Мне очень все понравилось, все было четко и понятно. Благодарна преподавателям за их помощь, а также за их комментарии под домашними заданиями. Даниил и Аня хорошие преподаватели, которые четко понимают свою работу.
Міріам Абдулкарімова

Міріам Абдулкарімова

Курс перевершив очікування! Дуже чіткий, структурований, змістовний за обсягом. Уроки та завдання цікаві, творчі. Дуже дякую Даніілу та Анні за знання та підхід, і фідбек на домашки) Немає теми що залишилась незрозумілою! Думаю, це не останній курс Гілель
Лина Ясин

Лина Ясин

Очень понравился курс! Обратная связь от учителей была максимальная , всегда объясняли все четко , даже если есть ошибки! Задания проверяли быстро и объективно. Повезло , что попали к Анне и Даниилу! Спасибо за курс и за полученные знания🫶🏼