Укр Рус
Даниил Вем

Даниил Вем

Кризис-маркетолог. Основатель в SMM Cluster

Основатель SMM Cluster, таргетолог, маркетинг стратег, автор курсов по SMM и интернет маркетингу, автор инструментов для маркетологов.

В интернет-маркетинге с 2014 года. С 2015 года основал с партнером агентство по таргетированной рекламе. В 2018 году запустил самостоятельный проект SMM Cluster и внедрил методологию кризис-маркетинга в работу с клиентами.

Ведет курс

SMM Pro
advancedOnline

Отзывы о преподавателе

Максим Біжанов

Максим Біжанов

Хочу подякувати Далині та Анні за курс СММ, я отримав безліч нових знань, розуміння структури роботи з соціальними мережами, створення креативів, оформлення контенту, запуск реклами компанії і багато чого ще. Мені дуже вразило ставлення викладачів до курсу, вони з величезним професіоналізмом ставилися до занять, намагалися донести всю інформацію, викладалися на кожному заняття, завжди відповідає на всі питання, допомагає вирішити всі завдання, виявляючи величезне терпіння та розуміння. Під час усього курсу я відчував підтримку від них! Також Данило під час курсу поділився з нами величезною кількістю своїх інструментів, лайфхаків та досвідом. Я планую продовжувати вивчати маркетинг і робитиму це тільки з Данилом.
Дарья Богун

Дарья Богун

Гарний курс!
Марк Зерєв

Марк Зерєв

Курс з власних відчуттів пройшов швидко та дуже цікаво. Дякую викладачам Даніілу та Анні, кожен з них дуже чітко, змістовно та цікаво розповідав свій матеріал. Окрема подяка Даніілу за купу корисних додаткових джерел інформації та дуже зручну візуалізацію контенту. (ваші таблиці кльові :3)
Юлія Калантай

Юлія Калантай

Хочу подякувати Анні та Даніілу за чудовий курс. Класно що є такі дружелюбні та уважні викладачі. На всі питання були дані відповіді зрозумілою мовою та і в цілому весь курс був максимально легкий до сприйняття, те, що незрозуміло з першого разу пояснювали ще раз. Уроки були цікавими та насиченими. Після курсу розумію, що мені дали багато нових знань, а разом з цим і можливостей. Дякую Вам за це ❤️
Олга Кравченко

Олга Кравченко

Дуже вдячна викладачам Даніілу і Анні! Курс для новачка не легкий, але викладачі все роблять для того, щоб кожен зрозумів і зміг використовувати знання і навички на практиці ! Я дуже задоволена курсом! З першого заняття з Анною було видно її професіоналізм з фотографією і відео 👍 Данііл крутий викладач! Здається так пояснювати і відповідати на всі запитання ніхто не зможе 😀 Ще раз дякую! Вся інформація, яка була на курсі дуже корисна!
Супер курс. Думала будет непонятно, так как с тех.настройками я на вы, особенно с Фейсбуком, мне заходят более творчесские процессы (тоже были на курсе). Но было очень доступно и понятно изложено, все по полочкам, спасибо Даниилу за обратную связь также, и помощь в каких либо технических сбоях. Важно было разобраться с настройками таргетов, рекламных кабинетов,и всех этих сложных привязок, все ясно теперь. Предоставлено огромное количесво полезных ссылок и информации,что оч круто для закрепления, подсказок, и СММ продвижения. Помимо этого, все получили ответы и даже советы по текущим проэтам.
Олена Хомут

Олена Хомут

Висловлюю величезну вдячність Даніілу та Анні за курс Social Media Marketing. Професійні, досвідчені, уважні та доброзичливі. Допомагали та приділяли час навіть у вихідні дні. Курс добре структурований та послідовний. Після завершення відчуваю значне підвищення рівня знань. Бажаю викладачам натхнення та високих професійних досягень. Дякую, що поділились своїми знаннями та напрацюваннями!
Тільки-но закінчив курс SMM PRO. Отримав від навчання не тільки якісні нові знання у сфері таргетованої реклами, а ще й багато необхідних для роботи інтернет-маркетолога цікавих бонусів, та й просто задоволення від процесу. 1. Чудовий викладач Данііл. Професійність та Людяність. Супер подача матеріалу та постійний зворотний зв'язок. Жодне питання не залишилось без змістовної розгорнутої відповіді. 2. Дуже грамотно побудована структура курсу 3. Цікаві змістовні заняття 4. Багато цікавих бонусів 5. Зручна Система управління навчанням (LMS) Раджу всім, хто ще вагається щодо цього курсу!
Закінчила курс SMM PRO. Дуже задоволена, оскільки давно хотіла вивчити таргетинг. Дуже круті і змістовні заняття, багато бонусів від викладача і класно побудована структура самого навчання. Окреме дякую Даніілу за постійний зворотній зв`язок))
Юлія Малішевська

Юлія Малішевська

Хочу сказати велике дякую, я довго вагалась та обирала школу, адже це для мене зовсім нова ніша) Та викладачі зробили все для того, щоб було комфортно навчатись, також завдяки бонусами, є стимул завжди виконувати дз, окрема дяка за їх терплячість. Сам курс побудований досить грамотно і логічно, не було каші в голові, а навпаки, з кожним заняттям добудовувалась картинка в голові. Вже намітила собі наступні курси, однозначно в цій школі😅😌
Антоніна Соляннікова

Антоніна Соляннікова

Дякую за курс і Данила Вем, і Анна Зорі. Дуже пізнавально та корисно. Буду передивлюватися знову і знову уроки, тому що дуууже інформативно.
Яна Загарий

Яна Загарий

Очень понравился курс,спасибо за знания!!!Большое спасибо преподавателям!!!