Данило Гармаш

Данило Гармаш

Senior .Net Developer у Lockheed Martin

Займаюсь розробкою програмного забезпечення з середини 2014 року.

Пройшов тернистий шлях від Embedded розробника до Back-end розробника, працював в різноманітних компаніях: від ZabavaSoft (місцевого Харківського розливу) до більш-меньш середнячків цієї сфери AltexSof та Ciklum, так і до міжнародних корпорацій, таких як Globallogic та Lockheed Martin.

Брав участь в проєктах різного рівня та складності, з Embedded розробки набільше запам'ятався проєкт Earth7, а з Back-end розробки — проєкт вічного сапортингу агрегатора авіоперельотів.

Зараз працюю з суміжними з нейронними мережами проєктами та побудовою продуктів з принципами ШІ.

Відгуки про викладача

Нещодавно закінчив цей курс. Щиро дякую викладачеві Данилу Гармашу за те, що чітко та зрозуміло поясняв теми занять, а також відповідав на всі задані питання. Тема NoSQL мені давалась нелегко, але завдяки ньому я все зрозумів та зміг виконати необхідні завдання. Мені також сподобалось те, що нам давали змогу обговорювати інші теми, які не були зв'язані з основним курсом. Бажаю кожному знайти такого професійного викладача!
Уже 2ой год учусь в этой школе и с каждым годом все лучше и лучше! Особенно Даниил Гармаш как учитель - просто супер !
Очень понравился курс, интересно и достаточно просто, если вникнуться в тему. Даниил очень хороший учитель, объяснит и раз жуёт, так сказать. Закончил курс, и получил много эмоций и гордости, радости. Вобщем, спасибо большое))

Крус интересный и познавательный, учитель Даниил добрый, всегда помогает. С ним я научился многому, вообще школа хорошая, всем советую)