Васіліса Лісовикова

Васіліса Лісовикова

Graphic Designer у NCT Consultants

Графічним дизайнером працюю з 2018 року. Стартом в професії стала вища освіта за спеціальністю, а також додатково курси з дизайну.

Перші роки працювала на фрілансі, паралельно підвищувала кваліфікацію на різних курсах і майстер класах. Потім працювала в українській PR-агенції, де було багато творчих задач, NDA-проєктів та тендерів. Крім того, ділилась своїми знаннями, викладаючи графічний дизайн в університеті. На даний момент вже другий рік працюю в міжнародній компанії NCT Consultants у ролі головного дизайнера.

Моя велика пристрасть — це розробка айдентики: робота над створенням унікального обличчя бренду, включаючи логотипи, кольорову палітру та інші елементи. Я вірю, що правильно створена айдентика може ефективно виражати сутність бренду та привертати увагу аудиторії. Під час роботи в різних проєктах мені пощастило розробляти айдентику для різноманітних компаній та брендів.

Це завдання не лише вимагає технічної кваліфікації, але й включає в себе тонке відчуття стилю та вивчення унікальних особливостей клієнта.