Укр Рус
Микола Барда

Микола Барда

Senior Front-end Developer у Global Logic

В IT більше 5 років. Починав з роботи Javascript розробником на фрілансі.

Першою IT компанією була HYS ENTERPRISE. За скромні 5 років було багато різних проектів: від логістики до телекомунікаційних рішень. Зараз працюю в ролі Front-end Team Lead в ізраїльській продуктовій компанії Somplo.

Мій головний інтерес в IT — це отримання нових знань і використання нових технологій

Також великий фанат спорту — сквошу і сноубордингу.

Відгуки про викладача

Доброго вечора! Нещодавно успішно закінчив курс. Що хотів би сказати: дуже сподобалося навчання,хоть воно було і онлайн,але вчитель Микола Барда та ментор Павло Зубак, робили усе можливе,щоб навчання було якомога якісним та цікавим. Дуже сподобалося,що було дуже багато саме практики, ми постійно щось писали. Ментор та викладач відповідали на усі питання вчасно та ґрунтовно. Якщо потрібно буде ще якісь курси проходити,то буду проходити у цій школі. Також буду радити її моїм друзям!!!
Курсом очень доволен. Спасибо большое школе и преподавателю Николаю. С полученными знаниями могу решать многие задачи. Теперь готов заняться собственными проектами.
Закончила второй курс в школе Hillel. Всем осталась довольна. Наш преподаватель, Коля Барда, весь материал доступно объяснял, всегда был на связи и отвечал на все вопросы.