Марія Манойло

Марія Манойло

Front-end Lead у AMC Bridge

Я засновниця проєкту MarfaLab і Front-end розробниця. Загалом маю близько 11 років досвіду у розробці.

Починала свій шлях в ІТ з позиції Trainee C# у невеликій продуктовій компанії. Пізніше працювала C# розробником в аутсорс компанії. Поступово зі зміною проєктів я все більше переходила на сторону веб-розробки і зрештою очолила команду Front-end розробників.

Після 9 з половиною років у компанії я відчула потребу у змінах. Мала кілька веб-проєктів на фрілансі. Але бажання ділитися власними знаннями та досвідом переважило, і наразі я повністю присвятила себе викладанню, консультуванню та менторству у напрямках Soft Skills та Front-end.

Також веду сторінку в інстаграм про Soft Skills.

Відгуки про викладача

Для тих, хто ще вагається, чи треба йти в IT, вкрай рекомендую Hillel, щоб дізнатись що це таке з середини. Дякую школі та, окремо, Маші за нові знання і досвід в цій сфері. Дуже сподобалась якість подання матеріалу, увага до всіх додаткових питань від учнів, а також невимушена обстановка на заняттях.
Однозначно рекомендую перед початком FrontEndPro самостійно пройти основи JS на безкоштовних платформах, щоб мати уявлення про сутності. Рекомендую йти на курс до Марії Манойло тим, хто хоче побачити магію математичної логіки, вміння читати найзапутаніший код і отримати допомогу в розборі. Впевнений підхід і знання своєї справи у Маші на найвищому рівні. Решта справа лише за вами і практикою. Зробив повністю фінальний проект в строк, зрозумів те, що не розумів до цього, і задоволений.