Укр Рус
Дарина Жалоба

Дарина Жалоба

QA Engineer у Clicklogiq

У тестуванні з 2014 року. Пройшла шлях від Junior до Senior QA Engineer в продакшн студії Youshido.Работала над різноманітними проектами: як невеликими web і mobile додатками для українських і американських digital агенцій, так і над великими продуктамі. Маю досвід ручного і автоматизованого тестування на JS, написання і підтримки тестової і технічної документації, проведення співбесід.

Відгуки про викладача

Проходив курс Qa Manual. Дуже задоволений як школою так і викладачем. За весь період навчання небуло жодних організаційних проблем. Даша викладач з дуже високим рівнем знань і головне що в неї є вміння розповісти складні речі простою зрозумілою мовою. Завжди підтримувала зв'язок якщо буди запитання по темі чи по домашній роботі. Матеріал курсу поділений на теоретичну і практичні частинні, по закінченні є розуміння що таке ІТ-сфера і хто такий QA.
Завершив 4-х місячне навчання, в it school “Hillel”, на кусрі QA manual. Хочу зазначити, що сервіс школи на вищому рівні! Якісно, системно, без факапів. Особливо вдячний викладачу, Дар‘ї Жалоба! Навіть не міг очікувати, що заняття будуть настільки цікавими та продуктивними. Все поетапно, конструктивно, вдало підібраний матеріал, багато цікавих домашніх завдань. Загалом - отримав більше ніж очікував. P.S. Впевнений, що більша частина набутих скілів залежить від нас самих, нашої самоорганізації, терпіння, бажання здобувати нові знання.