Укр
Дарья Жалоба

Дарья Жалоба

QA Engineer в Clicklogiq

В тестировании с 2014 года.

Прошла путь от Junior до Senior QA Engineer в продакшн студии Youshido. Работала над разнообразными проектами: как небольшими web и mobile приложениями для украинских и американских digital агенств, так и над крупными продуктами.

Есть опыт ручного и автоматизированного тестирования на JS, написания и поддержки тестовой и технической документации, проведения собеседований.

Отзывы о преподавателе

Я дуже рада, що придбала цей курс. Це було саме те, що мені було потрібно і я винесла для себе багато нового. Дуже дякую викладачеві, Даша професіонал своєї справи і неймовірний викладач. Якщо можна виписати їй якусь премію - будь ласка 😅 З приводу побажань, є лише одне (якщо це в мене просто не працювало, то перепрошую) - хотілось би бачити теми занять до дня уроку в прогрес барі. Бо не завжди виходить бути присутнім, а якщо знати завчасно, що буде тема, яка мені важлива, я б якось змінювала плани і тд. Це все. Дуже дякую за знання, прийду ще)))
Проходив курс Qa Manual. Дуже задоволений як школою так і викладачем. За весь період навчання небуло жодних організаційних проблем. Даша викладач з дуже високим рівнем знань і головне що в неї є вміння розповісти складні речі простою зрозумілою мовою. Завжди підтримувала зв'язок якщо буди запитання по темі чи по домашній роботі. Матеріал курсу поділений на теоретичну і практичні частинні, по закінченні є розуміння що таке ІТ-сфера і хто такий QA.

Завершив 4-х місячне навчання в it school Hillel на кусрі QA manual.

Хочу зазначити, що сервіс школи на вищому рівні! Якісно, системно, без факапів.

Особливо вдячний викладачу Дар‘ї Жалоба! Навіть не міг очікувати, що заняття будуть настільки цікавими та продуктивними. Все поетапно, конструктивно, вдало підібраний матеріал, багато цікавих домашніх завдань. Загалом — отримав більше, ніж очікував.

P.S. Впевнений, що більша частина набутих скілів залежить від нас самих, нашої самоорганізації, терпіння, бажання здобувати нові знання.