Олександра Заінкова

Олександра Заінкова

UX Architect у Luxoft

2009: Українська девелоперська група — дизайнер інтер'єрів.

2011: Архітектурне бюро Zotov & Co — адміністратор проекту; Міжнародний архітектурний фестиваль CANactions — менеджер.

2012: Департамент містобудування та архітектури — Графічний дизайнер, фотограф.

2013-2016: позаштатний графічний дизайнер, веб-дизайнер

Клієнти: ЄВРОГАЗБАНК, рекламна агенція Мегаполіс, Loreal, Koba.ua, інтернет-магазин і прокат водної техніки prokat.koba.ua, Агенція Здоренко, Bogdan trade-in, Ощадбанк та ін..

Проекти: чотири календаря в спільному проекті з талановитим фотографом Оленою Божко і п'ятий для благодійного проекту "Дівчата чекають героїв".

2016: веб-студія Page.ua - веб-дизайнер, а потім керівник відділу.

2019: Luxoft - UX Architect

Відгуки про викладача

Якщо моя думка важлива для вас, то скажу що курсом задоволена на 9 з 10. Мені не вистачило певних практичних занять, з якими мала мету розібратись. Це адаптація макетів, об'єктивно, то 100% кожен з нас буде отримувати таку задачу. Поверхневі 5-10 хв теорії про адаптацію я б із задаволенням замінила на повноцінну лекцію та практичну роботу. От наприклад 2-х годинна лекція про етику в дизайні не погано б могла здати позицію на користь одного з більш актуальних навиків. Ще не встигла повноцінно попрацювати на позиції UI/UX, а задачу адаптувати макети отримувала неоднократно і... уви, принцип адаптації розумію поверхнево в теорії. Приклад, який я навела, тобто адаптація - це один зі скілів, що об'єктивно я не отримала. Загальна програма курсу дуже навіть продуктивна і не про 'воду'. Дає змогу розібратись в структурі процесів створення продукту. Що не вистрачило на курсі - це комунікації. Ми не бачили роботу один одного, а це корисно. Це мотивує, дає можливіть побачити і виправити помилки, порівняти себе з іншим і вдосконалитись. Це надихає) і суть офлайн курсу, в моєму розумінні, полягає команді. Хочу сказати дякую викладачу і всій команді школи. Якщо в мене буде така потреба, то я із задаволенням виберу Hillel повторно. Вже активно рекомендую вас своїм друзям і от одна подруга зараз приймає рішення що до навчання. Успіхів вам і мені теж)))
Преподавателя рекомендую в первую очередь. Подход к самому процессу обучения, вовлеченность в проекты студентов. Столько, только Саша кроптела над каждым нашим проектом - неоценимый вклад и очень крутая поддержка. Программа курса максимально полезная, без воды и лирики от человека, практикующего это все ежедневно. Максимально. рекомендую )
Прошла курс Design UX/UI, очень довольна своим выбором , Александра наполнила мою голову новыми полезными знаниями . Группы небольшие поэтому максимально уделяют внимание каждому студенту , если что то не понятно можно напрямую связаться с преподавателем он подскажет и поможет. Так же хочу отметить что преподаватели профессионалы своего дела и действующие работники хороших IT компаний они расскажут всю кухню своего ремесла изнутри.
Курс — супер! :) Наконец-то разобралась, в чем же суть UI/UX дизайна, потому что до этого у меня было немного другое представление об этом всем. Все очень интенсивно, появляется возможность прочувствовать всю атмосферу создания проекта) Саша — крутой преподаватель, подает информацию живо и интересно, а главное — с ней просто и комфортно общаться!