Почніть вводити назву курсу або технології

  Нічого не знайдено

  Рус Укр
  Працевлаштування у Києві

  Працевлаштування у Києві

  Чи може навчальний заклад гарантувати працевлаштування?

  • Що ми робимо для того, щоб ви досягли успіху?

  • Проводимо майстер-класи з підготовки резюме та пошуку роботи

  • Регулярно оновлюємо програми курсів під вимоги ринку

  • Запрошуємо викладати тільки кращих практикуючих фахівців

  • Розвиваємо нашу мережу партнерів серед топових IT-компаній

  • Наші викладачі часто самі забирають до себе наших кращих Студентів ;)

  Фактори вашого успіху

  • Самостійне навчання

   Для досягнення успіху після закінчення навчання потрібно близько 200 годин провести за самостійним вивченням матеріалів

  • Домашні завдання

   Виконуючи домашні завдання, ви практикуєтеся, отримуючи оцінку ваших робіт і практичні поради Викладача

  • Відвідування занять

   Регулярне відвідування занять дозволить системно проходити навчання, не упускаючи важливих тем для вивчення

  • Мотивація

   При належній мотивації ви будете більш відповідально підходити до процесу навчання, що дозволить успішно завершити курс

  Наші викладачі та випускники працюють в топових IT-компаніях світу

  • Iсторії успіху

   Історії наших Випускників, які змогли!

  • Березень 2021. Петро Шевченко

   Березень 2021. Петро Шевченко

   Закінчив курс Бізнес-аналізу у Олесі Попової і після завершення курсу успішно працевлаштувався в компанію EPAM як Business Analyst.

  • Березень 2021. Інна Василець

   Березень 2021. Інна Василець

   Пройшла навчання на курсі Project Management у Олександра Стрельницького, після чого успішно працевлаштувалася в компанію CHI Software в якості Project Manager.

  • Березень 2021. Дмитро Кривуля

   Березень 2021. Дмитро Кривуля

   Успішно пройшов навчання на курсі QA Manual у Майї Романовської і закінчив курс серед лідерів. Почав пошук роботи ще в середині курсу та до закінчення навчання отримав оффер в компанії Global Logic на позицію Trainee QA Manual Engineer.

  • Березень 2021. Аліна Сакідон

   Березень 2021. Аліна Сакідон

   Аліна навчалася на курсі Олександра Голубішко і була першою в групі по успішності. Після недовгих пошуків своєї першої роботи в тестуванні отримала свій перший оффер в компанію Devart.

  • Березень 2021. Денис Бунаков

   Березень 2021. Денис Бунаков

   Денис навчався на курсі QA Manual у Олександра Голубішко, з 100% відвідуваністю. І буквально з першої співбесіди отримав свій перший оффер в Provectus.

  Наталія Терещенко
  Наталія Терещенко
  Всем привет! Хочу сказать огромное спасибо своему преподавателю Любови Гребенюк за супер-классный курс БА! За поддержку и внимание, за отличное изложение материала курса и главное за контроль выполнения наших домашек! (А они и нужны на собеседовании). Чай, кофе, вкусняшки и дружественная весёлая атмосфера настраивали на творческую волну и на быстрое усвоение курса БА. Желаю всем хорошего настроения и времени на выполнение домашек!
  Яна Герасименко
  Яна Герасименко
  Отличный курс! Он хорошо структурирован и даёт возможность получить широкий спектр знаний не только по Manual QA, а и около него (архитектура приложений, базовое понимание автоматизации, менеджмента и др). Преподаватель курса Слава Сахаров поделился многими инструментами и источниками, которые нужны в работе каждому тестировщику. Спасибо большое ;) На курсах получила best practice, не говоря уже об ответах на любые вопросы, разбор применения теории на практике. Также благодарю школу за хорошую организацию обучения (быстрые ответы на орг. вопросы, удобная система личного кабинета с записями занятий, вычитка CV). Было очень круто;)
  Наталия Дербенцева
  Наталия Дербенцева
  Якщо моя думка важлива для вас, то скажу що курсом задоволена на 9 з 10. Мені не вистачило певних практичних занять, з якими мала мету розібратись. Це адаптація макетів, об'єктивно, то 100% кожен з нас буде отримувати таку задачу. Поверхневі 5-10 хв теорії про адаптацію я б із задаволенням замінила на повноцінну лекцію та практичну роботу. От наприклад 2-х годинна лекція про етику в дизайні не погано б могла здати позицію на користь одного з більш актуальних навиків. Ще не встигла повноцінно попрацювати на позиції UI/UX, а задачу адаптувати макети отримувала неоднократно і... уви, принцип адаптації розумію поверхнево в теорії. Приклад, який я навела, тобто адаптація - це один зі скілів, що об'єктивно я не отримала. Загальна програма курсу дуже навіть продуктивна і не про 'воду'. Дає змогу розібратись в структурі процесів створення продукту. Що не вистрачило на курсі - це комунікації. Ми не бачили роботу один одного, а це корисно. Це мотивує, дає можливіть побачити і виправити помилки, порівняти себе з іншим і вдосконалитись. Це надихає) і суть офлайн курсу, в моєму розумінні, полягає команді. Хочу сказати дякую викладачу і всій команді школи. Якщо в мене буде така потреба, то я із задаволенням виберу Hillel повторно. Вже активно рекомендую вас своїм друзям і от одна подруга зараз приймає рішення що до навчання. Успіхів вам і мені теж)))
  Александр Завальный
  Александр Завальный
  Качественно и доступно, курс предназначен для амбициозных свитчеров или людей которые уже имеют опыт в айти и хотят покорять новые вершины( у них шансов получить работу намного больше) .
  Виктория Друченко
  Виктория Друченко
  Вместе со Славой сдавала ISTQB Foundation Level, что могу сказать по этому поводу: самостоятельно у меня не хватило бы терпения учить столько теории, не всегда очень интересной и логичной :) Слава помог определить важные места, расставить акценты и щедро поделился своими знаниями. Рада, что в моем опыте случилось такое обучение и благодаря нему, сдача прошла быстро и безболезненно. Теперь я счастливый обладатель сертификата и могу рекомендовать Славу, как преподавателя, своим коллегам и пожелать Good Luck :P
  Інна Пастушенко
  Інна Пастушенко
  Слава - знавець своєї справи і вміє доносити суть питання до слухача. Курс istqb зайшов на відмінно, результат-відповідний. Рекомендую викладача! До школи прохання - дуже чекаю анонсу istqb advanced у виконанні Слави Сахарова))
  Дмитрий Биляков
  Дмитрий Биляков
  Спасибо вам. Вы Лучшие!!!
  Олександр Юрійович
  Олександр Юрійович
  Введение в профессию очень важно, так как первый шаг всегда самый сложный. Спасибо огромное Александру Юшко за помощь и терпение в освоении java и совершенных первых шагов в направлении мечты. Всегда очень позитивно, познавательно и основательно. Просто и интуитивно понятно. Буду рад вернуться на java elementary!!

  Ви роботодавець, і у вас є вакансія для наших Студентів?