Юлія Жуковська

Юлія Жуковська

UI/UX Designer у Sednor Holdings Limited

Моє професійне спрямування включає створення дизайну для web-платформ, де я співпрацюю з клієнтами для вирішення стратегічного завдання — вирізнятися на ринку через естетично досконалі інтерфейси та ефективно побудовану інформаційну архітектуру, забезпечуючи найвищий рівень користувацького досвіду.

Працювала над розробкою дизайну у різних напрямках (Fintech, e-Commerce), створенням складних широкофункціональних продуктів для аналізу даних. Мій досвід у компанії Proxima Research International включав розробку CRM систем та конструкторів бізнес-процесів з особливим акцентом на автоматизації у CRM та МСМ продуктах. У поточний момент працюю в компанії Sednor, де мої обов'язки включають створення концепцій та ідей для поліпшення взаємодії з користувачем і вдосконалення інтерфейсів продуктів.

У моїй роботі я розробляю макети дизайну для веб-продуктів і мобільних додатків, створюю прототипи і демонстраційні моделі для оцінки досвіду користувачів. Проводжу глибокі дослідження користувачів, розробляю точні сценарії, аналізую відгуки та систематично вдосконалюю дизайн, використовуючи контрольовані тести A/B та інструменти прототипування. Також займаюся функціональним аналізом продуктів та працюю над покращенням інформаційної архітектури.

Відгуки про викладача

Дуже класний курс,багато крутої та корисної інформаціїї! Хочу дуже подякувати Юлі Жуковській ,все завдяки Їй!))Надзвичайно класна викладачка)
Курс був інтенсивним, багато бази та корисних навичок з анімації, все докладно розповідали, показували, кожен урок була практика. Це було те, що потрібно і навіть більше! Дякую Юлії!
Пройшла курс по основам Web design у Юлі, і це було найкраще рішення року! Дякую школі і нашому викладачеві за велику кількість нових знать, за обʼєм інформації, за структуру і зручність подачі матеріалу. Окрім дуже цінних знань, Юля Жуковська створила добру і дружню атмосферу, в якій навчатись було в радість! Також, маючи великий практичний досвід, Юля залюбки ділиться різними фішечками, піклується про успіхи і подальше працевлаштування своїх студентів, мотивує на кращий результат, дарує впевненість, що все вийде! Велике дякую за знання і натхнення 🤗❤️❤️🙏
Дякую за курс , Юлія)🙌❤️ За ваш час , підказки, підтримку. Це дуже важливо для студентів.🫶🏻 І рада була бути присутня на заняттях з такими однодумцями .🥰 Було весело і корисно проведений час останні місяці. Чекаю нових рілс і відео в інстаграм і Ютюб від Юлії.
Піти на курс було кращим рішенням для мене. Я дуже рада, що потрапила до кращого викладача, який траплявся мені в житті - Юлія Жуковська. Дякую Юлії за дружню атмосферу та цікаві лекції, за вміння підтримати та надихнути кожного студента, за відповіді на всі питання (навіть самі елементарні), за її час (часто вона затримувалась на лекціях, щоб допомогти всім, хто цього потребував! Дуже круто, що на курсі багато практики 👍 Курс дуже цікавий та насичений і буде корисний для тих, хто готовий вкласти свій час та зусилля у навчання.
Доброго дня! Пройшла курс Основи веб дизайну з викладачем Юлією Жуковською на одному подиху, підтримка і в день і в ночі, я таких викладачів ще не зустрічала🤗😍🥰Вона прям відчуває студента і направляє на потрібний шлях. Я сама не могла повірити, що такі класні проекти зроблю🤗Дякую, Вам Юлічка🥰
Проходила курс Основи Web дизайну і залишилась дуже задоволенна! Викладачу Юлїї Жуковській окрема подяка - дуже переймається і приділяє увагу кожному студенту, сама перевіряє домашки і дає коментарі, дуже професійна і простими словами викладає матеріал. Завжди дає розгорнуті відповіді на запитання і завжди на зв'язку. Часто затримувались довше відведенного часу - видно, що Юлі важливий не таймінг, а щоб студенти засвоїли матеріал. Програма курсу дуже потужна, багато практики і брейнштормів. Я дуууже задоволена і не хотілось, щоб курс закінчувався - було настільки цікаво і комфортно! А ще Юля дуже надихає розвиватись і морально підтримує, що дуже важливо для переляканих початківців, які тільки закінчили курс))))))))