Валерій Тернавський

Валерій Тернавський

Software Developer у Sense Bank

У веб-розробці 3 роки, в IT-сфері більше чотирьох років. Почав свій досвід розробки ще в студентські роки. У команді з колегами старших курсів розробляли і презентували «Перший ситуаційний центр розумного міста» на конференції «Розумні міські технології XXI століття».

Cвій досвід викладання почав з індивідуальних занять по JavaScript зі студентами.

Дуже любить спорт. Кандидат у майстри спорту з плавання.

Відгуки про викладача

Очень рада, что выбрала школу Hillel для изучения Front-End разработки! Огромнейшее спасибо мега талантливому преподавателю - Валерию Тернавскому за интересную и доступную подачу материала, помощь в изучении сложных моментов разработки, готовность повторно объяснять порой очевидные вещи, терпение и позитив, который он излучал на протяжении всего курса! Мы с группой прошли тернистый путь, но именно благодаря Валере, мы смогли успешно закончить обучение и прокачаться по полной! Поэтому всем, кто захочет окунуться в мир IT и изучать Front-End разработку, я непременно буду рекомендовать преподавателя Валерия Тернавского в школе Hillel! :)
Виталий Михайлюченко

Виталий Михайлюченко

Всем привет. Хочу поблагодарить компьютерную школу Hillel за столь приятное и комфортное обучение. В сентябре 2020 поступил на Front-end Basic. Спасибо огромное преподавателям Роману Скрипченко и Александру Фурманову за успешное прохождение курса. В январе 2021 поступил на Frond-End Pro и уже сейчас успешно окончил его. За это хочу поблагодарить Валерия Тернавского и Леонида Марченко. Отдельно отмечу, что Валерий довольно интересно ведёт занятие, буквально разжевывая каждую мелочь. Так же хотелось бы поблагодарить HR Александру за постоянную поддержку на протяжении всего обучения :)
Все понравилось)
Курс понравился, обьясняют все очень понятно и доступно
Вск очень понравилост, обязательно пойду на Pro. Преподаватель всегда помогал на протяжении курса, весь материал объясняли очень детально)
Валера Тернавский очень хороший преподаватель. Всю информацию излагает на понятном для студентов языке. Программа курса не легкая, но это очень хорошо, так как после вы будете готовы к реальным боевым условиям. Если группа что-то не успевает, преподаватель потратит на лекцию больше заявленного времени. Отдельно спасибо школе Hillel. Клиентоориентированность на высшем уровне!
В пошуках куди підти навчатися я перебрала багато варіантів і у всих були різні програми по підготовці Front-End розробників. Але коли знайомі HR сказали що сильні кандидати зараз приходять з Hillel і їх охоче беруть на роботу, то робити вибір уже не довелося. І справді тут дають міцні фундаментальні знання. Особливо вдячна нашому супер викладачеві Валерію Тернавському - пояснює дуже просто, наводить стільки прикладів скільки необхідно, на практичній частині увагу приділає всім студентам стільки скільки кожному необхідно, крім обов’язковвої практичної частини дає бажаючим індивідуальні завдання, розповідає багато різних фішок, і має чудовий гумор😊 Тому навчатися було цікаво, весело і найголовніше - на кінець курсу ми вже мали повноцінне портфоліо! За що я вдячна в квадраті! Також хочу подякувати всьому персоналу - ви привітні, приємні, дружелюбні, турботливі і допомагаєте кожному дійти до своєї мети. ¡Muchas gracias para todos!
Класний курс, не простий але дуже інформативний ! Валєра просто шикарний тічер) Всім раджу)
Знайома з IT Hillel School з грудня 2018 року, коли прийшла навчатися на курс Front End Basic. Після пішла відразу на курс Front End Pro і у жовтні 2019 закінчила. Тут все на вищому рівні - викладачі, адміністрація, директор. Окремо хочу відмітити викладача Валерія Тернавського - Ви супер! Якщо ви досі в пошуках комп'ютерної школи, то не вагайтеся - приходьте в IT Hillel School - вони круті!
Валера красаучек! Пинает "ногами", когда нужно! Купите ему пару комплектов личных маркеров и выдайте преподский ноутбук, а то какая-то "нехорошая" личность вечно удаляла его файлы!
Очень довольна обучением! Очень много информации, которую грамотно и постепенно подают, от чего процесс учебы проходит с удовольствием и интересом! Рекомендую!
Після закінчення курсу я закріпив всі знання, взнав купу нового, а головне набув такий потрібний досвід верстки реальних проектів, робота з пре процесором та ГІТом, Не ймовірна атмосфера школи та позитивний тічер просто зробили цей курси максимально корисним! Школа просто бомбезна!