Сергій Журавель

Сергій Журавель

Lead Front-end Developer у Temy

У розробці вже близько 15 років, в основному це web проекти з використанням різних технологій, довелося попрацювати майже з усіма популярними мовами програмування і фреймворками (PHP/Zend, Python/Django, RoR, .NET, Java, etc).

Останні 4 роки спіціалізуюся на JavaScript і React. Пишу статті та беру участь в подкастах. Зараз готуюся до AWS сертифікації.

Відгуки про викладача

Иван Ищенко

Иван Ищенко

Як випускник даного курсу можу впевнено рекомендувати його для тих, хто знайшов себе у веб розробці. Стек технологій,я кими ви оволодієте протягом курсу, достатній для першого працевлаштування з напрямку Фронтенд. Практичні завдання у вигляді домашніх робіт змусять більш детальніше зануритися у кожну з тем, передбачену курсом. Викладачі завжди поруч у випадку коли виникають питання, це прям респект за це!!! Ніхто не залишиться без уваги!!! Рекомендую!!!

Курс очень понравился) понравилась подача материала, все четко и понятно. Видно что Сергей (преподаватель курса) имеет огромный опыт во front end))

Виражаю слова подяки IT школі Hillel, а саме викладам курсу Front End Pro Сергію Журавлю та Дмитру Єсипенку. Курс для мене виявися обширним й важким, але за допомогою чіткої систематизації всього обсягу інформації в структуровану послідовність тем та тасків, а також нескінченному терпінню й розумінню менторів, я змогла здолати цю сходинку й отримати оффер на позицію trainee react developer. Ментори упродовж всього навчального процесу йшли поруч зі мною у тісній співпраці, завжди були в зоні досяжності й надавали професійну, змістову консультацію. Я дуже вдячна за ці 4 місяці плідної роботи. Я впевнилася, що Сергій - людина своєї справи, його глибокі знання матеріалу й великий досвід, а головне бажання передати й навчити, дає гарний результат навчального процесу й демонструють високий рівень IT школі Hillel. Окрема подяка адміністраторам школи за відмінну скоординованість дій в усіх незрозумілих ситуаціях.
Организация процесса обучения, преподаватели Владимир Салыга и Сергей Журавель, а также сам курс лекций, с практическим блоком, очень надолго останутся в памяти с очень хорошей стороны. Несмотря на то, что неосознано многие изученные практики использую в своей текущей работе инженером, все что изучалось помогло систематизировать имеющиеся знания получив много новых. Кроме этого, хотклось бы отметить, и факт того, будучи являясь трансгендерной личностью никто из школы, каким-либо способом, не пытался как-то упрекнуть меня за это, что лично для меня имеет большое значение. Большое спасибо!
Курс довольно интересный как для людей не знакомых с JavaScript так и для тех, кто уже сам начал осваивать.
Очень доволен, что выбрал эту школу. Постоянные фитбэки, очень приятный и профессиональный персонал, который всегда пойдет на встречу. Отдельная благодарность нашему педагогу Сергею. Сергей если ты это читаешь, спасибо тебе за твои профессиональные качества и за то, что проводил занятия как нужно, а не по времени. За твое терпение, знай ты сделал благородное дело, посеяв крупицу своих знаний в нас))