Укр Рус
Сергій Лебедев

Сергій Лебедев

Lead Business Analyst у EPAM

Багатодоменний Бізнес аналітик з восьмирічним досвідом роботи, який забезпечує точні вимоги b2b та b2c клієнтів серед S&P500, таких як AT&T, Nielsen, Porsche, Nike та Mikrotik.

Приймав активну участь у 15 різних проектах. Будував як web та desktop, так і для mobile додатки. Крім того, має унікальний досвід роботи з розробки ПЗ для апаратного забезпечення.

Три роки в місцевих та іноземних стартапах дозволили розширити та поглибити розуміння бюджету проекту, оптимізації маркетингового трафіку, поведінки користувачів та показників продукту для покращення рентабельності інвестицій проекту.

Активна участь на всіх етапах проекту: від ініціації та визначення стратегій до підтримки, дозволяє ділитися знаннями як персональний наставник та тренер для офлайн та онлайн груп.

Автор і ведучий радіошоу, присвяченого бізнес-аналізу — LaBAratory.

Domains: Fintech, Advertising, Privacy & Compliance, Telecommunication, Retail, Hardware, Entertainment, Education, Healthcare & Wellbeing.

Відгуки про викладача

Навчання на курсі "бізнес-аналіз" проходив більше для систематизації наявних знань та навичок, однак додатково отримав багато корисних знань. Викладач Сергій Лебедєв не тільки передав свої знання але й всіляко підтримував группу під час проходження курсу. Об'ем курсу містить багато інформації і гадаю цілком достатній для початку роботи бізнес-аналітиком. Бажаю викладачу та групі нових досягнень і розвитку школі Hillel
Толковый препод. Отличный курс, рад что попал на него)
Курс очень понравился. Считаю вся информация, которая подавалась в рамках этого курса была актуальна и полезна. Также понравилось то, что в рамках занятий были практические задания
Спасибо за курс! Спасибо Сергею, отличный преподаватель, интересно преподносит материал и понятно обьясняет, знает ответы на все вопросы)) Осталась довольна, получила много информации, были интересные домашки и очень комфортная атмосфера на лекциях )
Курсом остался очень доволен! Не знаю как кому, но лично мне было интересно слушать. Спасибо Серёже, который приходил не просто провести лекцию, а действительно старался вложить в наши головушки все эти знания, причём вкладывать пришлось довольно немало)