Укр Рус
Роман Андріянов

Роман Андріянов

Java Team Lead у Intellias

6 років досвіду роботи у сфері IT, з яких 4 роки працює як Java Developer. За час роботи було три стартапу, досвід написання бібліотек і повністю переписування проекту на мікросервісную архітектуру. Ciklum є четвертою компанією в кар'єрі Романа як Java програміста.

Список компаній, в яких працював: Controlpay, Ukrsibbank, Rokittech

З 02.2016 по 05.2016 працював над проектом, перебуваючи у Берліні.

Володар сертифікату по Agile.

6 років займається бойовими мистецтвами.

Відгуки про викладача

Закончил курс Java Enterprise. Курсом очень доволен и настоятельно рекомендую другим. Как проходило обучение: - В начале курса группу разбили на небольшие команды и выдали задания на весь курс. - В дальнейшем поэтапно рассказывали и показывали как выполнять задания (от простого к сложному). После каждого занятия выдается ДЗ (домашка) которую в дальнейшем проверялась преподаватель и студенты. Ведется видео-запись занятия (что очень помогает в выполнении домашки). - В конце сдача проекта (ну или то что получилось :) ). Курс научил меня работать коллективно и согласовано (без этого не куда). Узнал многое о этапах разработки, работе с базами данных, веб-приложениях, Spring... Так что не бойтесь, идите, учитесь, дерзайте :) . Удачи. P.S. Но будьте готовы к дополнительному самостоятельному изучению материала (если бы на курсе рассказывали абсолютно всё, это бы затянулось на год).
Цікаво побудована структура курсу, яка підштовхує до виконання практичних завдань. Досить багато матеріалу, на самостійне опрацювання, але це тільки плюс(все вивчити не можливо. А правильний інтернет запит зробить, і знайти відповідь - це вже шлях до розвитку). Є з чим порівняти дану школу. Як результат - порадив знайомому пройти java EE в даній школі.
Спасибо за хороший курс. Все супер. Я продвинулся к своей цели. Люди, встаньте с дивана и учитесь в hillel!