Ольга Павловська

Ольга Павловська

QA Engineer у Vitalograph

Класичний приклад «увійти в айті»;) — за півтора року пройшла непростий шлях від початківця тестувальника до QA Engineer. Працювала на проєктах по підтримці і розробці web і desktop додатків, займалася супроводом проєктів — від підготовки вимог до релізу.

Зараз приєдналася до команди тестувальників у компанії, що займається розробкою програмного забезпечення для медичного обладнання.

Отримала сертифікат ISTQB Foundation Level.

Відгуки про викладача

Привіт усім, дякую за такий крутий курс. Вибрав школу за рекомендацією працюючого друга, велике спасибі викладачам Броніславу Грому та Ользі Павловській за живу та цікаву подачу матеріалу. Так вийшло, що останніми днями навчання вже отримав оффер на роботу і зараз успішно розвиваюся в нашій спільній справі) ДЯКУЮ HILLEL

Наталья Чебан

Наталья Чебан

Прекрасный курс. Благодарю за знания своих преподавателей Сергея Злищева и Ольгу Павловскую. Понравилась организация обучения, а также требовательность преподавателей и мотивация с их стороны. Также огромное спасибо HR Александре, которая всегда на связи и помогает с поиском работы.
Аня Хосейні

Аня Хосейні

Коли я прийшла на курс, я гадки не мала, наскільки широка ця сфера. Дякуємо всій вашій команді за величезну роботу, яку ви робите. За знання, практику та інтерес, які Ви даєте.

Окреме спасибі чудовим викладачам Сергію Зліщеву та Олі Павловській, через Вас не хотілося, щоб курс закінчувався. Дякую Hillel за нові можливості

Александр Каспер

Александр Каспер

Очень качественный курс. Отличные преподаватели. Доходчиво и терпеливо всё объясняют. Я был очень далёк от IT, но благодаря этому курсу сумел найти работу. Большое за это спасибо!