Олексій Дом'янич

Олексій Дом'янич

Senior Software Engineer у SoftServe

У розробці з 2019 року, за цей час встиг взяти участь у більш ніж 6 проєктах: у компаніях та місцевих організаціях (ІБК Львів).

Починав свій шлях на проєкті ReatailMeNot на чистому JavaScript. На даний час працюю в компанії SoftServe.

На поточний проєкт почав заходити як Front-end розробник (React). Так як на ньому з'явилася потреба в додаткових руках на Back-end стороні, то радий був розширити свої повноваження на бек.

Таким чином, вже більше року працюю як Full-stack розробник (React+NodeJS).

Відгуки про викладача

Закінчивши вже другий курс, хочу висловити щирі слова вдячності комп'ютерній школі Hillel, викладачу Олексію Дом'яничу та ментору Олександру Кондратьєву за неймовірно цінний досвід, який я отримав під час проходження курсу Front End Pro. Цей курс виявився чудовим кроком у моєму професійному розвитку. Під керівництвом викладача Олексія Дом'янича я не лише отримав фундаментальні знання в галузі фронтенд-розробки, але також зрозумів суть сучасних технологій та підходів до створення веб-сайтів. Його методи навчання та педагогічний підхід дозволили мені легко освоїти новий матеріал. Також, хотів би подякувати ментору Олександру Кондратьєву. Його безцінна підтримка, поради та відповіді на всі мої питання були дуже цінними. Він завжди готовий був допомогти та надихнути на досягнення нових вершин у розробці веб-сайтів. Завдяки цьому курсу я відчуваю себе значно впевненіше в своїх знаннях та навичках. Я впевнений, що цей досвід стане важливим ресурсом у моїй кар'єрі розробника. Ще раз велика подяка команді Hillel, Олексію Дом'яничу та Олександру Кондратьєву за надзвичайно корисний та цінний курс.
Вітаю. Хочу порекомендувати школу тим, хто ще вагається. Я прослухала два курси :FrontEnd Basic та FrontEnd PRO. Про Basic писала відгук. Повторюсь, що задоволена :) Такі ж враження маю і від курсу PRO. • Організація навчання школою: ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ • Викладач курсу Олексій Дом‘янич професіонал своєї справи, спокійний, врівноважений, терплячий. Завжди знав відповідь і не стомлювався повторити, якщо це потрібно. На кожній лекції запитував чи є питання по домашньому завданні чи по попередній темі. Роз’яснював. Показував як працює той чи інший код на практиці, у робочих проєктах, а не лише в теорії. Не вимикав заняття одразу, як тільки вийшов час. Якщо були питання, які потрібно розкрити глибше, то він затримувався і пояснював. Також мали комфортну атмосферу в групі Telegram. Якщо у вас буде вибір викладача курсу - рекомендую обрати групу, яку веде саме Олексій. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ • Ментор Олександр Кондратьєв також залишив чудові враження. На попередньому курсі не було менторства і я спочатку розгубилася, але потім побачили переваги. Менторські лекції були також гарно структуровані, Олександр спочатку проводив питання-відповідь по пройденим темам. Пояснював теоретичні прогалини. А інша частина менторського заняття проходила у практиці. Після перевірки дз також залишав розгорнуті коментарі. То ж як виявилося, коли на курсі є і викладач, і ментор - це значно краще. Адже ми отримали ще + 5 додаткових практичних занять. І ще одну точку зору на певні дискусійні питання. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Загалом, як бачите, курсом дуже задоволена. За перше місце отримала бонус - знижку 3000 грн на наступні курси.