Олександр Гоцуленко

Олександр Гоцуленко

Senior Python Developer у Crystal Blockchain

У розробці з 2010 року, 5 років працював фрілансером. Створював сайти на PHP, JavaScript, Python використовував виключно як скриптову мову, для автоматизації простих \ рутинних завдань.

У 2015-2017 роках працював в компанії Springs, підтримував і розробляв продукти як з боку фронт-енд так і бек-енд частин.

В кінці 2016 року написав повноцінного Python телеграм бота під замовника (інтерактивний магазин, що нараховує 5000 + товарів, з можливістю оформлення та обробки замовлення). Після цього була ціла серія роботи з Python, вже в компанії GS-Studio - рік роботи над Django проектом (REST-Api сервіс з панеллю адміністрування для VR продукту).

У 2018 влаштувався в компанію Robosoft, куди потрапив уже не як Full-Stack, а саме як Python Developer, працював з криптовалютами (збір даних, аналіз, розсилка транзакцій), Telegram API.

В 2019 став Team Lead'ом проекту для автоматизації торгівлі на кріптовалютних біржах (мікро-сервісна архітектура, весь проект з 10 мікросервісов написаний на Python). Здали MVP за 3 місяці і через півроку вийшли в продакшн.

Відгуки про викладача

Хороший и отзывчивый преподаватель. Реально может научить многому и что самое главное, доступно объяснить и продемонстрировать