Укр Рус
Наталія Ангелова

Наталія Ангелова

Project Manager у VisiQuate

Project manager.

Досвід 8 років в web, e-commerce і продуктовому Project management. Сертифікований Scrum Master.

Досвід роботи переважно в аутсорс, з Magento and Shopify etc projects. Кастомна розробка під ключ, а також участь в розробці мобільних додатків. Скіли включають бізнес аналіз, збір вимог, оцінку, управління термінами і бюджетами проектів. Практичний досвід роботи з технологіями Agile, Waterwall, Kanban і PMBOK Standards.

Управління колективами в аутсорсі, при розробці внутрішніх продуктів. Досвід роботи з віддаленими командами. Переважно робота з USA і європейськими клієнтами.

Зараз працюю в продуктовій компанії, що спеціалізується на Business Analytics і Big Data.

Відгуки про викладача

Доброго дня! Хочу подякувати вашому закладу за чудовищно курс і за те, що надаєте можливість відволіктись і корисно витратити цей нелегкий час! Мені сподобався матеріал і загальна огранізація навчального процесу. Є і мінуси. Наш викладач —чудова дівчина і, я впевнена, кваліфікований спеціаліст. Але їй дуже не вистачало часу на фітбек (неуважна перевірка д/з, несвоєчасні відповіді на питання стосовно матеріалу та практичних завдань). Можливо, це все негативний вплив обставин, який сподіваюсь зміниться і наступні групи не будуть мати такого неприємного відчуття. Також розподілення матеріалу — лекції двічі на тиждень, але по 2,5 години— не є ефективним. Вже після 1,5 години матеріал не сприймається, як потрібно. Приходилось наступного дня передивлятися другу частину. Я бажаю вам успіху і багато гарних учнів! Дякую!
Наш вікладач Наталія Ангелова є практикуючим Project Manager. Тому, крім теоретичної бази, Наталя викладала нам практичні кейси зі свого особистого досвіду. За що їй сердечно дякую. Як і свою команду на роботі, Наталя підтримувала, мотивувала і розуміла кожного студента групи. Технічну частинину курсу, а саме основи SQL i Jira нам викладав Леонід Сущенко. Уроки були насиченими і енергійними. Цей курс і викладачі добре знайомлять з професією. Знання отримані на курсі будуть корисними в практичній діяльності. Технічна організація і підтримка Hillel School відбувається на вищому рівні: зручно, ефективно, вчасно. Багів не було знайдено :) Дякую дуже.