Михайло Лазорик

Михайло Лазорик

Software Engineer у Grid Dynamics

У цій сфері працюю з 2017 року.

За цей час вдалося попрацювати як у великих світових продуктових компаніях, таких як Ericsson і Tieto, так і в невеликих компаніях з дружним колективом.

Маю досвід роботи із проектами будь-якої складності. Мав проекти як у web-сфері, так і проекти, пов'язані з машинним навчанням.

На даний момент працюю у сфері Big Data на проекті із всесвітньо відомим брендом у галузі харчової промисловості.

Веде курс

Python Pro
advancedOnline

Відгуки про викладача

Закінчила курс Python Pro, дуже задоволена школою та організацією освітнього процеса. Особлива подяка викладачу Михайло Лазорику, який доступно і зрозуміло викладає матеріал, завжди готовий допомогти роз'яснити, якщо щось не зрозуміло. Лекції проходили більш, ніш заплановані дві години і викладач у будь який час на зв'язку для допомоги. Домашок багато, але саме це і допомагає краще вивчити матеріал. Дякую!
Кирилл Кирилюк

Кирилл Кирилюк

У меня было два преподавателя. Дмитрий Брабул и Михаил Лазорык. Оба преподавателя подают материал на высшем уровне! Получил много нового опыта в web - разработке. Благодаря их подготовке смог устроиться в отличную компанию в городе Киев. Так же хочу отдельно поблагодарить нашего ментора Олега Ханипова за помощь в обучении. Всем большое спасибо за шикарный курс!🤩
Евгения Хапченко

Евгения Хапченко

Курс Python Advanced - второй курс в школе Hillel. В очередной раз убеждаюсь в правильности выбора школы: опытные преподаватели, актуальная программа курса, удобство обучения. Большое спасибо Дмитрию и Михаилу за доступное изложение материала, за наши домашки, помощь в прохождении собеседования! И отдельное спасибо Александре за помощь в поиске работы)