Микола Іванов

Микола Іванов

Chief Operating Officer у Clickable agency

Понад 10 років роботи в дизайні, за цей час охопив поліграфію, дизайн реклами, web, UI/UX, розробку інтерфейсів для казуальних ігор та анімацію персонажів.

Керував командою дизайнерів та ілюстраторів, зараз обіймаю посаду Chief Operating Officer.

Відгуки про викладача

Я закончила курс UX/UI Design и считаю его очень полезным для получения необходимых навыков в дизайне. Очень благодарна преподавателю Николаю Иванову, который не только подавал интересно материал, но как профессиональный дизайнер указывал на наши ошибки, подсказывал лучшие решения. Также большое ему спасибо, что он посоветовал школе заменить ментора и у нас преподавал Александр Куприевича. Алексанр оказывал очень большую помошь при подготовке дипломной работы, на занятих показывал интересные задачи, оперативно давал обратную связь. Спасибо большое Николаю и Александру за полученные знания!
Я рада, що навчалася в цій школі, адже я знайшла всі необхідні знання для себе Я закінчила UI/UX Design Basic в іншій школі. І дуже рада, що мені пощастило знайти вашу школу і саме курс UI/UX Design Pro. Хочу зазначити, що отримала всі необхідні знання. Багато домашніх завдань, практики. Я дуже вдячна нашому викладачу Колі та ментору Саші за особистий досвід і професійний підхід до справи! Вони застосовували індивідуальний підхід до кожного, дуже зрозуміло і добре подавали материал. Навчання в школі допомогло мені систематизувати знання і поринути в цю професію!! Дякую велике за цей безцінний досвід та з користю проведений час!)
Хочу подякувати за дійсно інформативний та цікавий курс, взяла для себе багато нової інфомації. Наш викладач з радістю відповідав на запитання на лекції та після лекцій , давав дуже розвернутий і корисний фітбек) все дуже сподобалось!
Много нового и интересного узнала на курсе UI/UX. Преподаватель Николай лучший в своём деле ,все четко и ясно объяснял ,показывал на примерах. Все было информативно и на высшем уровне. Спасибо за новые знания)