Максим Гричина

Максим Гричина

Front-end Developer у AN.WORKS

З основами програмування знайомий ще з університету, але свій шлях повноцінного програміста розпочав із початку 2020 року.

Перший досвід отримав на фрілансі, займався версткою нескладних сайтів та лендінгів.

З 2021 року перейшов до IT-компанії на посаду Front-end Developer, де самостійно почав вивчати анімації, JavaScript та Vue.

Відгуки про викладача

Чудовий курс. Чудовий викладач. Шкода розлучатися. Тепло, атмосферно, чудовий виклад базового курсу.
Неймовірно задоволена курсом, уроки наповнені корисною інформацією та чудовою практикою. Викладач Максим чудово володіє своєю справою та вмінням навчати інших, дякую Максиму за його хист до викладацької діяльності, тому що бажання викладача додає неабиякої мотивації та бажання продовжувати і не здаватися. Дуже рада що саме Максим був куратором мого першого повноцінного курсу з frontend - отримала якісні знання, відповіді та докладні пояснення на ВСІ свої питання під час навчання, підтримку та мотивацію.
Максим Грічина це дійсно кваліфікований викладач, який вміє доступно пояснити ще й при цьому зацікавити і надати мотивацію. Дякую за корисні фідбеки та й за цікаве навчання!
Структурований курс, неймовірна віддача викладача. Головною "фішкою" є фідбек від викладача, що покращює засвоєння матеріалу кратно. Рекомендую!
Дуже хороший викладач. Дружній, відкритий, чудово все пояснює і завжди дає повноцінний фідбек
Дуже крутий викладач, зрозумілі пояснення та постійний фідбек!