Катерина Георгієвська

Катерина Георгієвська

English Teacher у Hillel IT School

Я твердо переконанана, що мовна освіта відкриває двері для нових можливостей, і я віддана справі допомоги своїм студентам у досягненні їхніх мовних цілей. Прагну зробити навчання актуальним, практичним і приємним. Спостерігати за прогресом і успіхом моїх учнів приносить мені величезну радість і задоволення.

Досвідчений викладач англійської мови, який прагне розширити можливості студентів за допомогою мовної освіти. Володію найновішими методологіями, техніками та найкращими практиками, що покращує мою здатність ефективно задовольняти унікальні потреби моїх студентів. Протягом багатьох років я вдосконалювала свої навички викладання як загальної, так і ІТ-англійської, надаючи вичерпні та захоплюючі інструкції для учнів різного походження та рівня знань.

Протягом усієї моєї кар’єри я мала честь скеровувати студентів на шляху вивчення мови, допомагаючи їм побудувати міцну мовну основу, покращити комунікативні навички та набути впевненості у використанні англійської як для загальних цілей, так і для ІТ.

Моя мета полягає в тому, щоб створити сприятливе та інтерактивне навчальне середовище, де студенти відчуватимуть мотивацію досліджувати мову та розвивати свої лінгвістичні здібності.